Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik keveset híztak (5-...

Akik keveset híztak (5- max.9kg) terhességük alatt leírniák, hogy hogyan sikerült?

Figyelt kérdés

első terhesség alatt állok és tanácsokat kérnék,hogy mire figyeljek annak érdekében,hogy ne hízzak 10 kg-nál többet

köszi a tanácsokat


2011. márc. 13. 15:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én olyan 9-10 kg voltam több mint terhességem elején de én a végére nagyon vizesedtem. Én sokat sétáltam, arra, hogy mit eszek csak annyiban figyeltem, hogy mit mikor és hogyan eszem. Pl.: este 10kor már nem pörköltet nokedlival ettem, hanem egy kis zöldséget és gyümölcsöt. Üdítőket nagyon keveset ittam inkább bubis mentes vizet az édes és nehezebb ételeket inkább napközben ettem amikor még lesétáltam. Nasinál próbáltam oda figyelni, hogy kevés legyen illetve gyümölcsökkel pótolni. De ha megkívánsz egy sütit vagy csokit ha csak nem cukor beteg vagy akkor nyugodtan egyél csak ne minden nap és minden órában. Én még a szülés napján is sétáltam és bírtam. Szülés előtt egy hónappal hagytam abba a munkát és mindig mentem valahová. Persze figyelni kell arra is, hogy mikor fáradsz mert nem szabad túl hajtanod magad. Én lépcsőztem Normafánál sétáltam.

2011. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!