Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem baj, ha magasan van még a...

Nem baj, ha magasan van még a baba feje a 39. héten? (második terhesség)

Figyelt kérdés
A pici feje még nem rögzült, elég magasan van. Ez tényleg gyakori többedik terhességnél? A 35. hét környékén határozottan lent volt, akkor gyakori méhösszehúzódások is voltak. Jelenleg magasan van a pici, és méhösszehúzódások is nagyon ritkák. Mással is előfordult ilyen?
2009. aug. 14. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a 35. héten lent volt, akkor van remény, hogy újra lejjebb menjen. De van egy ismerősöm, akinek a második lánya is császárral fog születni, mert fent van a baba feje. Az orvos azt mondta neki, hogy az anya ilyen típus, ha harmadik gyereket is vállalna, annak is fent lenne a feje.
2009. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is "visszament". mondta a doki hogy meggondolta magát. nálam már tolófájások voltak és akkor se mozdult. császár lett.
2009. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam , hogy második babánál sokszor csak a vajúdás előtt rögzül a baba feje. Kíváncsi lennék, mennyire gyakori.
2009. aug. 14. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Első babámat szültem, 26 hetesen a kislányom már fejvégű volt és kezdett beékelődni a feje, de a szülés közeledtével felfelé ment, aznap mikor szültem megvizsgált a doki és azt mondta a baba annyira fenn van, hogy ebből még egy darabig nem lesz szülés ez volt délután, este lefeküdtem és hajnal 3 után elfolyt a magzatvíz, labdára kellett ülnöm vajódás alatt így ékelődött be a kislányom feje, 6 órányi vajódás után megszületett a kislányom,

1 hetes kislány anyucija

2009. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egészen a szülésig nem "ékelődött " be a feje a picinek a szülőcsatornába, szüléskor viszont nagyon gyorsan átjutott, minden gond nélkül megszületett a gyönyörű pici babám. :o)
2009. szept. 2. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!