Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha van fogadott orvosom...

Ha van fogadott orvosom muszáj szülésznőt is fogadni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék duplán fizetni a szülésért.
2011. márc. 15. 17:29
 1/8 A kérdező kommentje:
És ha felkérem az orvosom a terhesgondozásra és hogy majd vezesse le a szülést, akkor kérdezzem meg, hogy mennyit kér a szülésért? Vagy ez hogy működik?
2011. márc. 15. 17:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell szülésznőt is fogadni,csak ha akarsz. Van aki csak szülésznőt fogad és orvost nem!

Igen,ha mész a dokihoz,kérdezd meg,hogy mennyit kér a szülésért!

2011. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem muszáj.Nekem sem volt.De a szülésznővel százszor jobban jársz,pláne ha simán szülsz...
2011. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd a dokidat kell megkérdezned erről, mert van, akivel együtt szeretnek dolgozni és van akit ki nem állhatnak a dokik. Úgyhogy nehogy keresztbe fogadj, pont azt a szülésznőt, akit utál a doki, aztán a fejed felett marják egymást.És van amelyik doki, nem is igényli a szülésznőt, mert maga vezeti le a szülést.

Nekem császár volt, úgy hívták a dokit, hogy jöjjön lesz egy császár, látták a szülésznők a hasamról már. És ő hívta fel a műtős stábot, mert kérdezte nem tudom kitől, hogy nem aludt még szombat este tízkor, hogy első csörgésre felvette a telefont? És mondta a hölgy, hogy aludt, de első csörgésre ébred. Egy másik mondta, ő tévét nézett otthon, mikor hívta a főorvos úr és egy izgalmas film volt, de most lemaradt a végéről.

2011. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Muszájnak nem muszáj, de szerintem is ha olyan helyen szülsz nagyon megéri. Én Istvánban szültem, ott az orvos csak a legvégére, a kitolási szakra jött be (igaz annak is a nagy részéről lecsúszott, de ez más kérdés), és akkor is jobbára a szülésznő uralta a terepet, ő csak figyelt mellette. Szóval a nagy részében a szülésznő volt mellettem, így nem volt mellékes a személye. Ha viszont végig az orvos irányít, akkor szerintem is fölösleges pénzkidobás.
2011. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha nem fogadok szülésznőt, akkor is lesz velem ott egy ügyeletes szülésznő, ugye?
2011. márc. 16. 07:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, lesz ügyeletes szülésznő!

Nekem egyébként nem volt fogadott szülésznőm, de az orvosom nagyon sokat volt velem! Tudtam, hogy nagyon lelkiismeretes orvos, ezért is választottam őt, nagyon megbíztam benne, ezért sem éreztem fontosnak, hogy duplán fizessek.

Egyébként meg (ugyan előre nem tudhattuk, de) császár lett a vége, úgyhogy nálam szerencsésebb volt, hogy inkább az orvos volt fogadott, mintha csak szülésznő lett volna...

2011. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem muszály szülésznőt is! Győrben van úgy, hogy csak szülésznőt nem lehet, akkor dokit is kell, de csak dokit lehet.
2011. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!