Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jóslófájások 31 hetesen nem...

Jóslófájások 31 hetesen nem koraiak?

Figyelt kérdés

Vagy ez vmi más lehet?Nagyon keményedett ma a hasam és sokszor tényleg mensi-görcs szerű volt és elég kellemetlen,kicsit fájdalmas.

Első babámnál egyáltalán nem voltak jóslóim,ezért nem tudom.Tapasztalatok?


2011. márc. 16. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, én 30 hetes vagyok, épp most lettem jobban. Eddig nekem is jóslóm volt délután óta. :( Remélem, nem korai. 2. baba nekem is.
2011. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én akkor éreztem ilyet, amikor befordult a kislányom.

Persze lehet jósló is, nem korai, van akinek hamar elkezdődnek, és a terhesség végéig eltartanak.

2011. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is most vagyok a 31. hétben, és 2 napja nekem is mensi szerű görcseim vannak. Nem tudom mitől lehet, engem is érdekelne.

Nekem első baba, hétfőn megyek dokihoz, nem ez miatt, kötelező uh lesz, de tuti rákérdezek.

2011. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Második babával nekem a 25-től folyamatosan voltak a végéig jóslók. Hol több, hol kevesebb.

A 38-on szültem (vagy 39-en, olyan pontosan nem tudtuk... :o)

2011. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Én már túl vagyok a szülésen de nekem is a 31.héttől voltak ilyenek,ezek szerintem az időtől is kialakulnak meg attól hogy nem pihensz eleget!

attól hogy a 31.héttől voltak görcsszerűfájásaim még így is majdnem időre jött a kisfiam 3 nappal a kiírt időpont előtt!Ja és a Ctg a 36.héten 70-80-as erősségű fájásokat mértek amit én annyira még nem éreztem de még így se jött előbb!Ugyhogy ne aggódj és próbálj meg többet pihenni!

Jó babavárást!!:)

2011. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem semmit nem jelent, ha zárt a méhszáj, és minden ok a babával. Nekem már a 30-32. héttől nagyon "lennt" volt a hasam,és ugyan így voltak enyhe görcseim, keményedéseim. mindenki azt kérdezte mikor szülök, meg hogy biztos hamar megjön a baba. 39 hét 2 naposan szültem, normál súlyú babát...:)
2011. márc. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

A jóslófájások azok a méhösszehúzódások,amelyek megjelenhetnek szülés előtt 1-2 hónappal.Így készül fel a szervezeted a leendő szülésre.

Ne izguljál mert ez természetes ,csak ugye nem vagyunk egyformák ,és egyik terhességünk sem ugyan olyan módon zajlik mint a másik és ezt a szülésről is el lehet mondani

.Sok sikert!

2011. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Márc. 18-án 12:59 kor írtam neked. Most már a 32. hétbe léptem. Ma voltam dokinál, és rákérdeztem, hogy ez normális-e. Azt mondta, hogy nagyon korainak tartja. Megnézte a méhszájamat, de nincs még nyitva, szerencsére. Magnéziumot javasolt, és pihenést. Ha minden jól megy, akkor nem jön előbb a baba, ez még nem jelent semmit. Csak több pihenést.

2011. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!