Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » November 1.-re vagyok kiírva,...

November 1.-re vagyok kiírva, de semmi jele a szülésnek. Még csak joslófájások sincsenek, pedig a doki azt mondta októberi baba lesz. Ráadásul elég nagy a baba, már 36-37 hetesen 3423 g volt. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szió Nekem a szülé 3 nappal késöbb indult meg a kiirtnál Nekem is mondta a doki,h máj 15-éig meglesz,végül május 27.én született császárral Sok sikert!!!!!
2008. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
ja,ás 3920 volt a kiscsaj
2008. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! :) gratulálok a picihez!
2008. okt. 27. 12:31
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Én november 3-ra vagyok kiírva. Nekem is azt mondták, hogy október 20-ig tuti szülök. Az én babám 3700g, érzem is súlyát minden mozdulatnál, a hasam úgy érzem, a térdemig lóg. Vannak jóslófájásaim hetek óta, de mostanában még az is kevesebb:((

Próbálok praktikákat, hátha megindulna, de eddig sajna nem... Teljesen zárt voltam a szombati vizsgálatnál.

Minden nap abban reménykedek, hogy na..talán majd ma...

Szóval normális, igen, csak mi vagyunk már nagyon-nagyon türelmetlenek.

Kitartás nekünk!!

2008. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi 2-es válaszoló!!! Végülis én bízom abban,a baba tudja, a doki is tévedhet,csak az a fárasztó,hogy mindig figyelem a jeleket,amelyek nemigazán vannak...én nem próbálok ki kül. praktikákat,én a természetes útban hiszek.

Kitartást Neked is,könnyű szülést!

2008. okt. 27. 12:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én 39 hetes kismama vagyok én nov.02-ra vagyok kiírva de nekem néha vannak joslo fájásaim ami hol erősebb hol gyengébb,és nekem is azt mondta az orvos ,hogy oktoberbe baba lesz,mert 36 hetesen már 3kg fölül volt,de a babom jol érzi magát nem akar ki jöni.Ne aggodjunk ,majd ki jön mikor el jön az ideje. Addig is jo baba várást!!!
2008. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as válaszoló!Neked is minden jót,és ha a Bajcsyban szülnél,még össze is hozhat a véletlen... :)Könnyű szülést Neked is!
2008. okt. 27. 15:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ismét 2-es vagyok. Én is a természetesség híve vagyok, nem boszorkány praktikákat vetek be. Csak málnalevél tea, sok-sok mozgás, házasélet. Mindez az orvosom, szülésznőm jóváhagyásával és tanácsára. Nekem ugyanis nem mindegy, november elseje után születik-e meg, vagy még októberben. Én ugyanis Egerben lakok, itt is szülnék (ráadásul műteni kell), ahol ugye jelenleg borzalmas viszonyok vannak, ill. lehetnek a kórházban elsejétől. Ha megvalósul az, amit terveznek, a betegek menekülnek innen más vidéki kórházakba. Én elégedett vagyok az orvosommal, teljes bizalmamat bírja, de fogalma sincs, vele is mi lesz novembertől.

Szóval én ezért szeretném mindkettőnk érdekében, ha megindulna a szülés és a dokim műthetne.

Így talán érthető a türelmetlenségem?

2008. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

szia 2-es!

Remélem nem bántottalak meg,nem volt szándékos! Rem minden úgy alakul,ahogy szeretnéd,sok szerencsét!!!

2008. okt. 27. 17:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!VAn már valami ujdonság???2-es
2008. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!