Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » összefüggésben van az hogy...

Anita0802 kérdése:

összefüggésben van az hogy hány hetesen kezdődnek a jóslófájások és hogy mikor indul meg a szülés?

Figyelt kérdés
első baba,32hetesen kezdődtek akkor voltam is orvosnál aki azt mondta hogy kora szülésre utaló jelet nem lát. azóta az akkori görcsök erősödtek de még mindíg elmúlnak maguktól pár óra alatt. most 33hetes vagyok szerintetek kihúzom a 40. hétig?
2011. okt. 2. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

:-)

Ez egy jó kérdés.

Mert az a helyzet, hoyg van akinél 1-2 nap múlva indul be a szülés, van akinél meg hetek múlva.

Nekem pl 3-4 hét telt el az első jóslótól, és így végül 40+2 született a lányom -a szülés maga is fájásokkal indult.


Úgyhogy ezt így nem lehet előre megmondani.

2011. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem 33-34. héten kezdődtek, és pont 40-re szültem. :)
2011. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyénenként változó. Szedjél sok magnéziumot (Magnerol, vagy magnesii citrici). És akkor könnyebb lesz.
2011. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a magnesi citricit szedem már hónapok óta szintén görcsök miatt először napi egyet kellett de most már hogy napi 3x1et szedek már az sem igazán határoz.nem akarok előbb szülni. félek
2011. okt. 2. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:

A magnézium nem elég! Igyál sok folyadékot,és pihenj amennyit tudsz!

Nincs összefüggés a két dolog közt.

1. lányunknál 38 és 39. héten volt egy halvány jóslóm,40+3 hetesen született,

2. lányunknál 38 hetesen volt jóslóm- piszok erős és rendszeres, 2 órán keresztül- 41+0 hetesen született.

3. lányunknál már a 24. hét körül volt jóslóm,40 hétre született.


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!

2011. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem egyetlen jóslóm volt 40+1 naposan.41 hetesen szültem ami fájásokkal indult.

könnyű szülést.

2011. okt. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!