Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A borotválás okozta szőrtüszőg...

A borotválás okozta szőrtüszőgyulladásokat hogyan tudom gyorsan orvosolni?

Figyelt kérdés

Szülés előtt borotváltak. Kb. egy hétre rá, szinte végig, a borotválás területein mindenhol csomócskák jelentek meg a szeméremajkakon. Mire épülgetek szépen, erre ezek jelennek meg. Hogyan tudnám ezek elmulasztását gyorsabbá tenni?

Mutattam nőgyógyásznak a minap, ő mondta, hogy ezek bizony szőrtüsző csomók.


2011. márc. 17. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

én egyszer jártam így, de nekem nagyon durva lett, óriási hólyag, ami annyira fájt, hogy már a bugyit is alig tudtam felvenni :( hozzá érni sem lehetett, már azon voltam hogy doki, de rettegtem annyira fájt, aztán barátnőm hozott aloa verát, rátettem egy éjszakára, másnapra kifakasztotta a hólyagot, aztán még egyszer rátettem, és elmúlt, már nem fájt egyáltalán, szóval ezt szívből ajánlom

a másik a megelőzés, én mindig beülök a kádba borotválkozás előtt, mert a víz fellazítja bőrt, és akkor nem lesz ez (nekem akkor lett, amikor egyszer egy gyors zuhany közben megborotválkoztam)

2011. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aloe vera növényről van szó vagy valamilyen más, krém stb. formáról?

Én nem borotváltam ott magam sosem, úgyhogy sajnos így jártam, tele vagyok göbökkel. Tanulságos is, hogy továbbra sem nyúlok oda...

2011. márc. 17. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, én a növényt használtam, levágtam egy kis szárat, szétnyitottam, és rátettem a sebre
2011. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az aloe vera tutti jó, szerintem bármilyen formában, meg van Ilcsi termékek közül a Fekete szappan amit konkrétan borotválkozás utánra is ajánlanak, mert nyugtat és szárít egyben. Tudsz venni kozmetikai boltban vagy teszvesz-vaterán.
2011. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
.
2011. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!