Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki olyan kórházba megy...

Aki olyan kórházba megy szülni, ahol kötelező a háton fekvés, borotválás, beöntés, gátmetszés, az miért azt a kórházat választotta?

Figyelt kérdés
Nem kritizálni vagy kötözködni akarok, csak csodálkozom. Miért választjátok ezt?
2010. máj. 23. 14:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, mert nincs másik!

Sajnos!

2010. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
63%

A hátonfekvést még értem, de a többi?!

A borotválás, beöntés, gátmetszés az anyuka és a baba érdekeit szolgálja, nem jókedvükben turkálnak a borotvával, meg kakáznak, a sebészek meg kaszabolnak.

2010. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Egyetlen komoly tanulmány sem támasztja alá ezek helyességét. Sőt, károsak. Már azon is gondolkodtam, vajon mi késztethet egy embert arra, hogy ilyet tegyen. Szexuális perverzió, vagy szimpla szadizmus...
2010. máj. 23. 14:30
 4/39 anonim ***** válasza:
72%

:DDD


Bocs, azt hittem komolyan kérdezed!

2010. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem.
2010. máj. 23. 14:39
 6/39 anonim ***** válasza:
61%
Szültél már? Ha igen, akkor nem kérdeznél ilyen hülyeségeket. Ez ennek a velejárója.Aki babát szeretne, az vállalja ezeket. Meg még ettől többet is kénytelen, ha a helyzet úgy kívánja. Ez nem kívánságműsor.
2010. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
A kommentet az orvosokra értettem. Azt, aki ilyen kórházba kényszerül, sajnálom, az orvosoknak viszont nincs mentségük.
2010. máj. 23. 14:41
 8/39 anonim ***** válasza:
33%
Te biztos anyukád kakájába születtél meg és jól le is nyelted és tüdőzted, hogy ilyen ostoba vagy.
2010. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Mostanában próbálok teherbe esni. Elég alaposan utánaolvastam a részleteknek, és felháborítónak tartom, hogy ilyen dolgokat szükségeként lehet beállítani. Gondolom egy lányát körülmetéltető anya is meg van győződve arról, hogy jót tesz, mint a drága dokik...

A fájdalomtól nem félek, egy szükséges császárt el tudnék fogadni, de az ilyesmit nem veszi be a gyomrom.

2010. máj. 23. 14:45
 10/39 anonim ***** válasza:
50%

szerintem 2 verzió van:

1. nincs lehetősége máshová menni, pl. anyagi okok, távolság, nagyobb gyerekek stb. miatt

2. butaság: nem is akar, nem is tudja, hogy lehet ezt másképpen is

2010. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!