Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire kellemetlen a borotvá...

Mennyire kellemetlen a borotválás?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok és sajnos csak több órás kínlódással tudom megoldani a borotválást. Egyre nehezebben férek hozzá ahhoz a területhez, de inkább megszenvedek vele, mert kellemetlennek tartom még a párom előtt is. A kórházban milyen körülmények között zajlik? Ki csinálja és hogy áll hozzá a dologhoz? Tapasztalatok?
2008. szept. 15. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Nekem mindkétszer a szülésznő csinálta, a beöntés előtt, vagy után. Az elsőnél én is féltem tőle kicsit, de végül is csak csikizett. Egyáltalán nem kellemetlen, te meg nem tudod úgy magadnak leborotválni, ahogy ők csinálják.

Nem kell tőle félned, egyébként is lesz ott nagyobb gondod is ennél.

Boldog babavárást kívánok.

2008. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is a szülésznő csinálta beöntés előtt. Kicsit húzott, mintha életlen lett volna (pedig új volt), de ki lehetett bírni. :)
2008. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2008. szept. 15. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

borotváld le magadnak akkor elkerülheted a kellemetlenséget én is igy tettem

kicsit nehézkes vakon csinálni de azért sikerül

2008. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!nálunk annó egy szülésznő borotvált a vizsgálóban,csak mi ketten voltunk bent,nem volt ciki.Hogy hogy állt hozzá?sehogy.Mondta,hogy most borotválunk,és csinálta.ennyi volt.Gondolom hozzászoktak már az ilyen dolgokhoz.Remélem tudtam segíteni.Ne parázz,nem lesz szörnyű!Szia!
2008. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a párom szokta borotválni:-) Jó és izgató játék:-))

Győrben a nővér csinálja, fel kell feküdni egy vizsgálóasztalra, lábakat fel, és egy húzást csinál csak, nem borotválja le az egészet. SEmmi extra, mintha a körmöd vágná, nem csinál problémát belőle, ez a dolga, te vagy a milliomodik, és lesznek még utánad is, akiket borotválni fog.

2008. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is novér csinálja, a beontés után. Tartottam tole, de váratlanul kerultem kórházba és megindították a szulést, szoval gondolkodni sem volt ido. Nem volt érezheto, el voltam foglalva a fájásokkal...Ja, és járkáltak korulottem az orvosok, novérek, nekik fel sem tunt az egész. Nekik az ilyesmi mindennapos, csak nekunk nem az:)
2008. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Anövér szokta csinálni de szerintem ha tudod vagy van otthon segítséged inkább csináld meg te mert énis ugyfogom(még ha nehézkes is)Egy nagyobb tükörrel megoldható.Nem szeretnék utána kipattogni meg kitudja...mégis csak szárazon borotvál és aza biztos ha te magadnak csinálod.Nekem ez a véleményem.Én is 3hét mulva szülök
2008. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!