Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bp. Máv kórház szülészetéről...

Bp. Máv kórház szülészetéről mi a véleményetek? 38 hetes vagyok, és lassan eljön a mi időnk. Kezdek félni. Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Nincs fogadott orvosunk,eddig úgy gondoltam felesleges.De így a végén elkezdtem félni.Szóval tapasztalatokat várnék,elsősorban,de egy kis biztatás sem ártana...:(

Hihetetlen hogy a végén kezdek el félni az egésztől...

38 hetes első babás km


2011. márc. 18. 13:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja, igen, 31-re vagyunk kiírva.
2011. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na igen nem kívánság műsor...:(Sajnos.De csak kibírjuk azt a pár napot.:)tényleg jó lenne a "táblás" megoldás.Mivel első baba nálunk,nem tudom mikor kezdhetek el örülni.Mert én már annak örülnék a legjobban ha igazán beindulna.Mert ez hogy Kb.óránként van egy hosszabb fájás féleség(50 mp),meg folyamatosan húzódik alul a hasam,ez így nem jó.De azzal biztatom magam hogy maximum már csak 3 hét.:)Egyébként nekünk kislányunk lesz.:)Már nagyon-nagyon kíváncsi vagyok!!!:)De gondolom Te is!:)Egy tapasztalt anyuka tényleg jól jönne!Így ha a csecsemősök nem nagyon törődnek velünk,legalább Ő megmutatna dolgokat.Valahol egyébként olvastam,hogy néhol ügyelnek arra hogy az első babásak mellé betesznek egy 2-3 gyerekes anyukát.Reméljük hogy a mávban is törekszenek erre.:)
2011. márc. 19. 15:45
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj amiatt, hogy nincs fogadott orvosod!

A harmadik babánkkal voltam úgy várandós, hogy nem fogadtunk dokit csak szülésznőt. (első gyereknél se dokit se szülésznőt nem fogadtunk, másodiknál csak dokit)

Hihetetlenül csodálatos szülésben lett részünk! Az ügyeletes doki is nagyon rendes volt. :)

Gratulálok a kislányhoz! Én nem a MÁV-ban szültem, hanem a Szt. Imrében, de a Te kórházadról is jókat hallottam.

Remélem tényleg sikerül aranyos szobatársakkal összejönni, a többgyermekesek pedig tényleg segítenek mindenben. :) (magamból kiindulva)Az én kezemben sorban jártak a babák, hogy is kell pelusozni őket és segítettem jól mellretenni, vigasztalni, öltöztetni. Kész kánaán volt, imádtam azt a pár napot. :)

Sajnálom, hogy anyagilag nem bírunk el több gyermeket, pedig úgy vágyom még 1x babás lenni! De így is boldogok vagyunk. :)

2011. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!