Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi hálapénzt adtatok a...

Mennyi hálapénzt adtatok a fogadott ill. esetleg a nem fogadott nőgyógyásznak, akinél szültetek? És a terhesgondozás mennyire jött ki összsen, a vizsgálatok díját összeszámolva?

Figyelt kérdés

A település nevét is írjad kérlek, ahol szültél.

köszi


2011. márc. 19. 09:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A terhesgondozásra az Sztk-ba jártam hozzá, így ott nem fizettem. A szülés után 80ezret adtunk neki. Maximálisan elégedettek voltunk vele. Egyébként nagyon gyors szülésem volt. (Budapest)
2011. márc. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Sztk-ba jártam terhesgondozásra,ügyeleten szültem,nem adtam hálapénzt(fizetem a TB-t)

Budapest

2011. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Sztk-ba jártam, ügyeletesnél szültem. Nagyon meg voltam elégedve, kisebb komplikációm is volt és mivel ismerős szólt neki, így adtam 30.000,- Ft-ot. Alig akarta elfogadni. Debreceni Klinika
2011. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Budapest, fogadott orvos.

Magánrendelés: 8000/alkalom - 5-6x voltam itt, a vérvételeket, laborvizsgálatokat mind a kórházban csinálta, ott nem kért pénzt

Szülés (császár lett a vége): 80.000

2011. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A terhesgondozás kb. 50 000 Ft volt (nem mindig a magánrendelőbe mentem). A szülés után 50 ezret adtunk az orvosnak. (Budapest)
2011. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Pécs

alkalmanként 5ezer ft a 36. hétig azt hiszem...

de a nőgyógyászati vizsgálaton kivűl minden a kórházban volt, így azért nem fizettem.

minden hónapban csinált uh-t a magánrendelőben ingyen...


szülés, császár tervezett 30ezer ft, 6 hetes vizsgálat szülés után magánrendelőben ingyen

2011. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Bp. magánrendelés.

Hát az enyém jó drága volt...

Alkalmanként kb. 16 ezer FT., mindig kaptam 4D UH képet a babáról, és cd-t is, amire felvette a doki az UH vizsgálatot. Összesen ez kb. 100 ezer Ft. volt... Szülésért épp a drága rendelés miatt nem kért pénzt, abszolút rám bízta volna (akár a 0 Ft-ot), de mivel végül mégsem nála szültem, így csak 20 ezret adtam az ügyeletesnek.

2011. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Vác.

Terhesgondozás alkalmanként 8000 Ft volt.

Szüléskor 50.000 Ft-ot adtunk a dokinak.

2011. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Sopron.

Terhesgondozásra sztk-ba jártam,az ingyen volt. Ha jól emlékszem, két UH képért kellett csak fizetnem, mert azokat 3D-ben nyomtatta ki, fényképpapírra. A dokimat csak a 36. hétben kértem fel, akkor kezdtek besűrűsödni a vizsgálatok, és az apukám (!) győzött meg, hogy ha nála szeretnék szülni, inkább fogadjam meg. (én nagyon nem akartam dokit)

Ő nem mond árat, más anyukáktól tudtuk, hogy olyan 20-30-40e-t kap. Mi 30-at szántunk erre, de végül a szabadnapján, indítottan szültem, végig velem volt, szülés után voltak komplikációk a babával, minden nap jött és érdeklődött, hogy vagyunk, megszoptathattam-e már stb. Kedves volt nagyon, ezért 40.000 ft-ot adtunk végül. Most a második babát is szeretném nála szülni, de az elején felkérem.

2011. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Székesfehérvár magánrendelés 6000ft/alk.30,000ft a dokinak.És nem is adtam volna többet igaz rendes a doki többször rámnézett DE azért az 5 percér amit a szülésnél aszisztált szerintem böven elég volt a 30,000ft.A többit a kisbabámra költöttem és költöm.
2011. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!