Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, ha már meg akarok...

Normális, ha már meg akarok szülni? 36. hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Már nagyon nehezemre megy a mozgás. Sajognak a csípő és szemérem csontjaim. Alig kapok levegőt és kb. 2 perc séta után már úgy érzem, hogy leszakad a derekam, hasam. Nem vizesedem és kb. 11kg híztam.


A héten a 4d vizsgálaton azt mondta a kishölgy, hogy a méhlepényem 3. fokban érett és el is van meszesedve. Ettől nem kicsit megijedtem. Az uh, adatok alapján 38 hetessek vagyunk.

Amúgy a manóm a 33. héten megindult, de a rengeteg görcsoldónak (amit azóta is kell szednem -kb.2000mg) köszönhetően bent maradt. Akkor 1 ujnyira voltam nyitva.

Egy kicsit rossz az is, hogy a görcsoldók tartjhatják bent és lehet hogy neki már nem jó.

Szerintetek? Járt már így más is?


2009. febr. 22. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A veget mar mindenki unja. Szerintem a terhesseg kozepso idoszaka a legjobb. Amikor no a pocak, rug a baba, minden ujdonsag, de meg lehet mozogni, nem dagad az ember. Szoval az tenyleg jo idoszak. A vege viszont mar kinszenvedes.

Nemsokara megszulsz, kitartas, es jo egeszseget nektek!

2009. febr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha UH szerint 38 hetes vagy akkor már megszülhetnél. De ezt az orvosodnak jobban kellene tudnia. Fura, hogy még mindig szedetik veled a gyógyszert... Hallottam egy hasonló esetről. A kismamának el volt számolva a terhessége és visszatartották a szülést. 3 héttel tovább volt bent a pici és eléggé "szét ázott " szegénykém a magzat vízben. Nekem is nagyobb a babám a kelleténél, ezért átírták a szülés idejét, hogy mi ne járjunk így.

Szerintem kérdezz rá az orvosnál. Ha már érzed, hogy itt lenne az ideje szülni akkor biztos, hogy jó időben fogsz szülni.

Sok sikert!

Könnyű, gyors szülést!

21 heteske

2009. febr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 30 hetes vagyok, és már most leszakad néha a derekam. már most várom, hogy "osztódjak":))) van már egy 4 éves kislányom, a párom sokat dolgozik, szóval sokszor minden rám hárul itthon. igen csak el vagyok fáradva néha. elég nagy a pocakom is, mi lesz velem később???sokszor ezt kérdezem...majd lesz valami. azért szeretném, ha legalább 37 hetesig kihúznám, bár nekem nincsenek görcseim. a lányomat is 39 hetesen szültem..., 3300 g-mal, 52 cm-vel...

2009. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!