Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Otthonszülés vagy kórházi?...

Otthonszülés vagy kórházi? Esetleg alternatív szülőszoba? Néhány kórházban már van ilyen.

Figyelt kérdés
Három gyermeket szültem,de sajnálom hogy szülés után beteszik egy inkubátorba 2 órára hadják had órdítson,pedig én mennyire szerettem volna ismerkedni a babámmal!Véleményeket várok ezzel kapcsoltban.
2009. febr. 23. 09:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
97%

Én úgy vagyok vele, hogy ezer komplikáció lehet, amit otthon nem lehet megoldani, nem tenném ki a egyereket ennek a kockázatnak. Az anya szempontjából pedig, nekem mikor fájásaim voltak, akkor teljesen mindegy lett volna, ha itthon vagyok is, akkor sem fájt volna kevésbé, és semmivel sem lett volna jobb, mert akkor mindegy, mikor az ember alig él a fájdalomtól, hogy hol van szerintem.

Nem vigasztalt volna a más környezet.

A kórházban is vannak már extra szobák, habár én az elöbbiek miatt nem igényelném.

A babámat nekem sem rakták egyből a mellemre, de azért, mert 4 héttel előbb született, és egyből vizsgálták, hogy rendben van-e. De amúgy rá szokták tenni.

2009. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!