Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült v. ki otthon közületek?...

Szült v. ki otthon közületek? Én itthon szeretnék szülni. Geréb Ágnest szerettem volna hivni de öt már nem lehet. TUdtok olyan orvost aki vállal otthonszülés levezetését?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 20:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Persze, sokan vállalnak, bár most nem tudom, talán várnak a szabályozásra..Pesten?

[link]

itt biztosan útba tudnak igazítani.

2010. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

A Napsugár Születésházban biztos lesznek, akik tudnak segíteni. A honlapjukon csak cím van, telefonszám nincsen:


[link]


Kellemes babavárást és könnyű szülést!

2010. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
bp igen köszi
2010. dec. 22. 20:56
 4/25 anonim ***** válasza:
53%

Csak ey kérdés és tényleg nem kötöszködés miat,csak kiváncsi vagyok a te szemszögödből hogy miért szeretnél otthon szülni?Mikor a legtöbb kórházba megvannak a feltételek a konfortérzéshez.

Gondolom elég jól ki kell nyitni a pénztárcát ha nem kórházban szülsz....ha megteheted miért nem mész klinikákra mikor ott szállodai körülmények között szülhetsz.

Köszönöm a válaszod!

2010. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
klinikára? tudod te mi van a klinikán... és a poéní: ált. ugye ha van választott orvosod sokszor még az otthonszülés az olcsóbb. én azért szeretném mert azt akarom hogy tényleg egyedül csak velem foglalkozzon mindenki a bába és az orvos is, ismert körülmények közt legyek a férjemmel, utána együtt aludhassak vele, ö ápoljon engem.itthon akarok szenvedni nem máshol sajnos sokat voltam korhazban és tudom mi van ott
2010. dec. 22. 21:55
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
ez igaz csak csak féltenek többi kismam
2010. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%

Én sem kötözködésből, de tényleg érdekel.

És mi van akkor (ne adja Isten), ha valami komplikáció lépne fel szülés közben?

(Csak zárójelben, én kórházban szültem, de szülés közben a szülésznő és az orvos csak velem foglalkoztak. Igaz fogadott volt mindkettő.

Egyébként volt egy kismama, aki szülés után rögtön saját felelősségére hazament - volna, de sajnos a babát át kellett vinni PIC-be. Ha vele is minden rendben lett volna, akkor simán hazamehettek volna mindketten még a szülés napján otthon pihenni.)

2010. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Ez mind szép és jó amit leírtál, hogy mért otthon, de nekem csak egy a fura, hogy csak magadat említetted. Hogy NEKED legyen jó, VELED foglalkozzanak, TÉGED ajnározzanak utána.

Ez borzalmas....

2010. dec. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%

Mit kell a klinikákat fikázni? A gyerekem a fontos,hogy megfelelő orvosi ellátást kaphasson, nem az ajnározás!!!

Főképp nem egy börtöntöltelék kezei közé szülném a gyerekem! Ok nélkül nem csuknak le valakit!

Végül, ha te arra vágysz,hogy a férjed a jó kis gyermekágyi folyásod szagolgassa a hitvesi ágyon... Mert ha már szültél tudod milyen állapotban van "odalent" egy kismama. Azt sem értem mit kell ápolgatni téged szülés után! ? Ez nem egy betegség. Képzeld a "klinikások" már aznap ellátják a gyereküket (szövődmény mentes,normál szülésről beszélek), magukat, kimennek ebédelni, zuhanyoznilátogatót fogadnak és nem az ágyban döglenek, hogy jaj valaki nyalja már körbe a fenekemet!

És mi van a gyerekkel,mert arról szó nem esett csak a saját kényelmedről!!!!

2010. dec. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
Eggyet értek veletek!tudjátok felesleges írni bármit is,úgyse ér semmit!ha ott hon akar szülni,hát tegye!csak ha baj adódik senki ne panaszkodjon.magával kell majd elszámolnia.felháborodtam amikor hallottam,h elengedték G.Ágit.meghogy engedik az otthon szülést.lassan odajutunk h a császárt is engedik kérésre!mondjuk így is van olyan doki aki mondvacsinált okkal műt!szörnyű!itt is a nők magukat nézik(aki kéri)
2010. dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!