Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éreztetek már hasonlót?

Mendy1025 kérdése:

Éreztetek már hasonlót?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok,és egész este meg reggel is olyan érzés,mint mikor menstruálsz,nem görcsöl,hanem egyfolytában érzem azt az érzést,mint mikor megvan.Jóslófájásaim nincsenek,csak méhösszehúzódások néha.Szerintetek ez már a végét jelenti?Köszi a válaszokat!
2011. márc. 21. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez valószínűleg a végét vagy inkább a kezdetét jelenti. Kezdd el mérni az időt, milyen időközönként és meddig tart a fájás. Ha ugyanazon időközönként, legalább 10mp-ig egyhuzamban tart, hívd fel az orvosodat vagy indulj el a szülészetre.

Nekem 2 hónapos a kisbabám és nálam is hasonlóan kezdődött.

Egy biztos, életed legszebb élménye felé közeledsz, hidd el!!! És ne félj!!! Nincs mitől!!!

2011. márc. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igazából második baba,van egy 2 éves kisfiam,de vele nem volt ilyen mensi érzés a végén.Azért kérdeztem:)Mérni nem tudom,mert egyfolytában érzem ezt a mensi érzést,meg ezek nem görcsök,csak inkább fáj:)Aranyos vagy,mégegyszer köszi:)
2011. márc. 21. 07:35
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilen volt a 40-ik hétig majd ott minden elmúlt és 10 napot ráhúztam.
2011. márc. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is éreztem, 3 héttel a szülés előtt, szintén csak a második babával. :o)

Nálam már volt ott minden. Egész éjjelen át tartó egybefüggő derékfájás, meg 5 percesek másfél órán át, amik leálltak aztán.

Minden szülés más. Bár a vége ugyanolyan :o)


Én azt a 3 hetet végig kínlódtam, viszont aztán maga a szülés könnyű volt és gyors.

Neked is ezt kívánom!

2011. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,remélem már nem sok van hátra:)
2011. márc. 21. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, mintha egy fél téglát tettek volna a méhszájra, folyamatosan fájt-elfolyt a víz.Lehet neked is ez lesz?
2011. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem tudom,de már elmúlt.:)Az elsővel elfolyt a víz,és a fájások csak rá 2 órára jöttek:)már várom a végét....
2011. márc. 21. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!