Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Lehet butának tűnik...

Kismamik! Lehet butának tűnik a kérdés, de éreztetek már hasonlót?

Figyelt kérdés
Éjszaka mikor felébredek átfordulni egyik oldalamról a másikra,olyan,mintha érezném egészen lent a babám fejét "kimozdulni " a helyéről..vagy ha nem is a fejét valamelyik testrészét.Amit úgy érzek,hogy igazodik a felvett pozíciómhoz..Uhh..ez nem biztos,hogy igazán érthető lett,de akinek volt ilyen,az biztosan érti mire gondolok!Egyébként 3. baba és az első kettővel nem tapasztaltam ilyet.30 hetes vagyok
2011. szept. 25. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi különös, én is éreztem, ahogy "jött-ment". Sőt volt egy olyan félelmetes és egyben érdekes tapasztalásom, hogy pár nappal a szülés megindulása előtt, amikor ültem az ágyon, mintha a pocakomból eltűnt volna a magzatvíz. Láttam szabályosan a babám körvonalait. Egy pillanatra bepánikoltam, azt sem tudtam rohanjak-e az orvoshoz vagy sem, aztán a következő pillanatban "visszagömbölyödött" teltté a pocim, mint előtte, és nagyon feszült. Majd az is abbamaradt. Ezt eddig senkinek nem mertem elmondani, de annak örültem, hogy pár nap múlva megindult a szülés, mert legalább biztos lehettem benne, hogy emiatt nem lett baja a kismanónak, egészségesen született.

Ezt a jelenséget azóta sem tudom megmagyarázni, de bátorságom sem volt eddig megkérdezni senkitől, gondolom, mindenki "hülyének" nézett volna.

2011. szept. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod:)
2011. szept. 27. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!