Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » éreztetek már ehhez hasonlót?

éreztetek már ehhez hasonlót?

Figyelt kérdés
9 hetes kismama vagyok. Az idegesít, hogy semmi tünetem nincs. Van, hogy eszembe se jut a kis pocaklakóm. Van egy 15 hós kisfiam, a férjem szerint ez azért van mert vele foglalkozok egész nap és leköti minden percem. Nem tudom. akkor sokkal többet simíztem a pocim, meg úgy éreztem hogy van. Most semmit nem érzek. amúgy nagyon boldog vagyok, hogy lesz. Volt vkinek hasonló érzése?
2010. márc. 20. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is 9.hétben vagyok és a héten a legnagyobb rémületemre elkezdett kerekedni a pocak - korán...nem?

Babysitter vagyok és a csajokat akikre vigyázom, nagyon szeretem. A kicsi most lesz 3. Tavaly volt sajnos egy vetélésem és olyan rosszul voltam az örökös szédülés és fáradtság miatt, hogy leírhatatlan. Mindíg emlékeztetett rá, hogy van ott valaki és jobb ha odafigyelek. Most azonban a reggeli hányás után max. az olykor jelentkező zabálás roham emlékeztet mert nagyon jól vagyok. Elfoglalom magam a kicsivel mert ő egy teljes idős energiabomba.

Szerintem igaza van a férjednek. Egy apróság nagyon le tudja kötni az ember idejét és gondolatait. Nem érsz rá elromantikázni az élet felett.

Ne érezd magad emiatt rosszul, hiszen azzal, hogy feltetted ezt a kérdést magadnak is bizonyítottad, hogy várod a kicsit és örülsz neki.

2010. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 9 hetes kismama vagyok és 15 hónapos a babám :)

Még a múlt héten volt párszor hányingerem, de azóta semmi. Nagyon fura, hogy nő bennem egy kis élet, nekem meg semmi terhestünetem nincs. Nagyon boldog vagyok :)

Remélem minden oké odabent. Drukkolok neked is.

2010. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hós múlt a lányom és 15 hetes ikres kismama vagyok. Nekem is van olyan, hogy egész nap alig jutnak eszembe, azaz inkább alig jut rájuk időm. Leköt a lányom, a háztartás, de mikor alszik és nem itt ülök, kicsit velük foglalkozom, én már érzem őket néha. Az elején elég rosszúl voltam, most már nincs gond, csak a frontokra vagyok nagyon érzékeny, úgyhogy tudok rendesen tenni-venni, megy az idő. A lányommal alig akart menni, mindig nagyon hosszú volt a két uh közti idő is, most meg repül az idő.
2010. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én hat hetes körüli vagyok, de ugyanígy, a mellfeszülésen kívül semmi tünetem nincs és pont tegnap kezdtem el ezen rágódni.

Mindig van valami amin lehet:)

Igaz, én meg sokat dolgozom, és teljes embert kíván a dolog. Majd ha már látszik a pocak, kicsit visszaveszek.

2010. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!