Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes terhes vagyok! Utrog-t...

10hetes terhes vagyok! Utrog-t szedek, mert barnáztam, ami elmúlt. Doki szerint 12. hét után el is hagyhatom.3 nappal ezelőtt reggelre a wc papíron rózsaszínes folyás volt látható! Azóta semmi. Elmúlt! Szerintetek mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Doki szerint nem kell megijedni, ha esetleg újra jelentkezne akkor menjek hozzá. De azóta semmi! A napközbeni rosszullétek ugyanúgy megvannak.
2010. júl. 21. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, nálam is hasonló volt, amikor szedtem a gyógyszert. Pár napra elmúlt a barnázgatás, aztán egy kicsit többet mozogtam, vagy cipeltem, már is elkezdtem megint barnázgatni. Nekem a 13. héten múlt el, egyszer még az 5- 6 hónap környékén volt egy pár napos barnázgatás. A második terhességemnél semmit nem tudtam pihenni a nagyobb gyerkőc miatt, így ott 14. hétig végig barnáztam, de a kislányom is egészségesen megszületett. :)

Szóval ne aggódj, ilyen előfordul. Ha görcsölsz is, akkor keresd fel az orvosodat.

2010. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Gratulálok a gyerekekhez!

Sztem ez a legrosszabb időszak, a kellemetlen tünetek egyre ritkábbak, ezért nincs "terhes" érzés, és a baba mozgását sem lehet még érezni.

Viszont még a veszélyeztetett időszak miatt állandóan aggódom.

2010. júl. 21. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!En is 10 hetes vagyok es idaig mar vagy 4x barnaztam egyszer vereztem es legutobb egy hete volt nemi rozsaszin is...Szedem az utrot pihenek amennyit tudok,bar a 14 hos fiam mellett nehez, es pozitivam gondolkodom :-)))

Szoval ne aggodj,minden rendben lesz :-)

2010. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!