Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg csak fehér kisruhában...

Akire77 kérdése:

Tényleg csak fehér kisruhában hozhatom haza majd a picit a korházbol?

Figyelt kérdés
Sziasztok lehet kicsit bután hangzik a kérdésem,de több kismamátol és több anyukátol azt hallotam hogy fehérben illik öltöztetni a babát a korházban.kislányom lessz és már kinéztem neki egy édes kis nagyon vékony ciklámen együttest.megszolhatnak a korházbab ezért ha abban akarom haza hozni majd?
2011. jún. 17. 06:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami régi szokás, most már azt adsz a babádra, amit csak akarsz.

Első lányomat egyébként teljesen véletlenül fehérben hoztuk haza, de csak azért, mert nem tudtuk a nemét, és szinte csak fehér és sárga ruhákat vásároltunk neki.

Második lányomat fullrózsaszínben hoztuk haza :)

Senkinek semmi köze hozzá, hogy mit adsz a babádra.

2011. jún. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem is hallottam... Én rózsaszín rugiban hoztam haza, amit már szülés előtt 3 hónappal kiválasztottam. Hol van ez, ha megkérdezhetem?
2011. jún. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó nagy zöldség. Én eddig két gyereket hoztam haza a kórházból, és nincs ilyen. Biztosan valami régi szokás lehet, ahogy egy előttem szóló is mondta.
2011. jún. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Olyan színű ruhát viszel be amilyet akarsz. Nem is hallottam még ilyet, hogy fehér ruha kötelező lenne. Biztos szép a kis ciklámen ruha. Az a lényeg, hogy kényelmes, jó anyagú kis ruci legyen.
2011. jún. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nahát, ezt meg hol hallottad? Én rózsaszínű plüss rugiban hozom haza, ha hűvösebb lesz, és fehérben(tök véletlenül) ha nagyon-nagyon hőség..26-ra vagyok kiírva..
2011. jún. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget..... Ne higyj el mindent, amit hallasz!
2011. jún. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy szép tengerkék együttesben hozzuk haza a kisfiúnkat. Fehéret majd csak keresztelőre. A ruhái is mind szinesek. Ilyet még én sem hallottam
2011. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Első kisfiamat citromsárga-zöld ruhában hoztuk haza. Második fiammal 23.-ra vagyok kiírva, neki egy kék ruhát tervezünk bevinni.
2011. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen szabály.

Én pl. kékben hoztam haza a kisfiamat, de ha legközelebb lányunk lesz, akkor neki rózsaszínt viszünk be "hazahozós" ruhának.

2011. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,én is ugy gondoltam hogy azt adják rá amit beviszek. azt a cuki ciklámen szerelést,nem tul rég költöztem föl bp re és pusztán csak egy pár anyukával beszéltem és nagytöbség igy mondta.és nem akartam marhaságot kérdezni majd a korházba.
2011. jún. 17. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!