Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet még gyerekem? Félek,...

Lehet még gyerekem? Félek, nagyon félek

Figyelt kérdés
2008 júliusában született a kislányom és még mindig tejcsorgásom van, ami magas prolaktin szintre utal. Rengeteget olvastam utána, és láttam nagyon brutális dolgokat is, ami lehet a háttérben, pl agyalapi mirigy daganat, meddőség. Jelenleg külföldön vagyok és csak júniusban tudok dokihoz menni. Szerintetek mit tegyek. Szeretnék még kisbabát, szeretnék még pocakos lenni.
2011. márc. 26. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit sem tenni. Ezt csak orvos tudja kezelni.
2011. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Még szoptatod a kislányod? Nem szabad ijesztgetned magad az interneten, az ember felmegy rá, összeolvas dolgokat, és már ki is készült. nem tudhatod mi ez, lehet hogy egy egyszerű dolog, itt sem ír le mindenki mindent. A világon több milliárd nő él, nem tudod, hánynak van tejcsorgása, mivel a legtöbb még orvos közelébe sem kerül. Meditálj, gondolj pozitív dolgokra, ha nem tudsz elmenni orvoshoz. Azt mondják a bölcsek, a legjobb dolog, ha nem is gondolunk a problémára, akkor eltűnik.

És persze, hogy lehet gyereked, ha szeretnél! :)

Annyi gyógymód létezik, ha szükséges lenne, de még nem is tudhatod kell -e.

Kívánom neked, hogy engedd el a félelmeidet.

2011. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem lát orvos, addig próbáld ki a barátcserje kapszulát, pont a magas prolaktinra jó. Egyébként nekem is volt tejcsorgásom, ennek ellenére elsőre sikerült a kistesó, úgyhogy fel a fejjel!!!!
2011. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne olvass ilyesmit, te jó ég, aztán mire eljutsz orvoshoz, totál kileszel idegileg.

Rendesen megjön minden hónapban? Ez pl elég jó jel arra, hogy minden rendben nálad, és lehet kisbabád.

2011. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

11 hónapig szoptattam a kislányom. Utána 40 nappal legkésőbb el kellett volna apadjon a tejem. A mensim csúszkál ide-oda néhány napot, akár 1 hetet.

Nagyon köszönöm a biztató szavakat a pozitív gondolatokat. Nagyon sokat segít és próbálok odafigyelni. Köszönöm a segítséget.

2011. márc. 26. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:
én vagyok az élő példa hogy ettől még lehet gyereke az embernek:D Pedig nekem ő az első, előtte nem szoptattam, mégis csöpögött tej a mellemből. Teljesen spontán bébi lett:)
2011. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!