Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi cuccal mentetek szülni?...

Mennyi cuccal mentetek szülni? Én Győrben fogok, mindenki sokallja a kis sport táskát és a kicsi gurulós bőröndömet.

Figyelt kérdés
Egyikben az én másikban a baba dolgai vannak,ráadásul látogatási tilalom is van és, mindent szeretnék egyszerre bevinni
2009. febr. 25. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elfér nem?:)Inkább legyen több, mint kevesebb!:)
2009. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egy nagy utazótáskával mentem+egy kisebb válltáskával, de még így is hozatnom kellett be apával a gyereknek ruhát, nem gondoltam volna előre, hogy a babaruha ennyire "fogyóeszköz".

Ráadásul a győri kórházban szinte semmit nem adnak, pelusból is csak napi 3 db-ot, szóval szerintem is inkább legyen több a cucc, mint kevesebb.

2009. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagy gurulóssal mentem, meg egy kisebb hátizsákkal, de így is alig tudtam beletuszkolni a cuccokat!

Szerintem nem sok. Ha mindent beleteszel, amit kell, ennyi lesz. Inkább legyen felesleges cucc, mint hiányozzon olyan, ami kellhet. És ha nem tudják bevinni a tilalom miatt, akkor mi lesz?

(kispárna, telefontöltő, fényképezőgép/kamera, elemek megvannak? ;) )

2009. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Utazó(sport)táskával mentem én is. De ebben nem volt kaja, mert azt adtak a kórházban, plusz naponta hozott anyukám, vagy a férjem. És a babának sem kellett semmi, csak a hazavivő ruhácska. Pelust, törlőkendőt, egyebet adtak odabent.

Szóval én babacucc és kaja nélkül vittem egy kisebb utazótáskát.

2009. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hatalmas nagy böröndbe pakoltam be, és a babaruhákat még be sem tettem .de már be sem férne:) azt majd apa behozza utánnunk ha itt az idő! 38 hetes kismama
2009. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi én is ugy pakoltam mint te és én a második babám várom .Te tudod mi kell nektek hadd mondjanak amit akarnak neked és a babának legyen meg minden kényelem. Senki más nem számít most csak te és a kicsi.31 hetes
2009. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is győrben szültem,egy nagy utazótáskával mentem,de apának pótolni kellett,kispárna,babaruha,mert fogy....és persze a napi kaja is kellett. :-)

annyit viszel amennyit akarsz,a te dolgod,ebbe már ugyan ne szóljon bele senki

könnyű szülést

2009. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én 2 nagy sporttáskával mentem... mindenki soknak tartotta, de legalább nem maradt otthon semmi!
2009. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.Papír forma szerint ma kellett volna érkeznie a babónak de, jól érzi bent magát.

Elem, töltő, fényképező berakva!:)

2009. febr. 25. 14:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

két táska????? Én már most a harmadiknál tartok (bőrönd, sport, papír táska) és még van egy-két apró cucc.

Na jókat fognak rajtam röhögni.

:-)

Persze én vidékről megyek a fővárosba, de ezt csak én tudom :-(

2009. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!