Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a fogadott orvos nem...

Ha a fogadott orvos nem elerheto pont a szules napjan akkor fizetsz neki valamit? Vagy ilyenkor mi van? Szoval ugyeletesnel szulsz aztan ennyi? A sajat dokidnak mit mondasz v adsz?

Figyelt kérdés
Szolt elore hogy a kozeljovoben ne szuljek x napon mert aznap nem lesz. Mondtam ok de en se tudok semmit garantalni.
2011. márc. 27. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem adnék, gondolom a vizsgálatokért fizettél.

A szülésért mért is neki fizetnél ha ott sincs?

2011. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lelkiismeretesebbek ilyenkor beajánlják egy kollégájukat,ha te is elfogadod,átad neki,és ő fog bemenni hozzád a szülésre,mint az "új" fogadott orvosod.Így neki is fizetsz,a szabadságon lévő eddiginek pedig nem.
2011. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen korrekt, hogy szólt már most, hogy mikor nem ér rá. Kérdezd meg, kit ajánl maga helyett.

Ha nála szülsz, neki add a pénzt, ha a helyettesnél, akkor meg annak.

Nincs ebben semmi.

Ő sem fogja elvárni, hogy fizess neki, ha nem nála szülsz, emiatt ne aggódj.

Ha nem javasol maga helyett senkit, akkor ügyeletes.

2011. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ird fel a bioritmusodban hogy tilos azokon a bizonyos napokon szülni..én a dokinak igy nem adnék semmit, az ügyeletesnél meg ugyis gáyrtósorhoz hasonlít a dolog, ne vidd túlzásba, de ha szerencséd van pont elkerülitek egymást és még adnod sem kell. bár én amugy se adnék. 1 órás melóért nekem sem fizet pluszpénzt..
2011. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott orvosom de közölte amikorra én ki vagyok írva ő pont az nap utazik el.Pont a kírt napon szültem,hát ő megbeszélte az ő általa ajánlott dokival hogy ha megyek szülni jöjjön be,Így is volt.Azt se tudtam ki lesz az,szerencsémre unokanővérem pont elöttem szült 1 honappal ugyan ezzel a szituval.és ő mondta hogy sokkal jobb volt az ajánlott dokival szülni mint a fogadottal.Neki már a második volt.Ezért voltam csak nyugodt.A fogadott dokimnak pénzt nem adtam azt amit neki szántam elosztottam a szülésznő és doki között.
2011. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!