Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély a terhességre,...

Mennyi az esély a terhességre, ha fogamzásgátlót szedek, de az orvos nagyon erős antibiotikumot írt fel? Pont akkor, mikor pár szem tabim volt és nem védekeztünk.

Figyelt kérdés

Kb még ötszem tabi volt, mikor elkeztem szedni az antibiutikumot, aminek rajta volt a papírján, hogy befolyásolja a fogamzásgátlók hatását. Ennek kb három hete.

Két három napja van egy kis hányingerem. Igaz az az idegeskdéstől is lehet. Mégis szeretném tudni terhes maradhattam?


2008. okt. 11. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kicsi az esélye annak, hogy terhes legyél. Mikor kellene megjönnie?
2008. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egy hét mulva.
2008. okt. 12. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!