Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen két értékem pont a...

11 hetesen két értékem pont a fele egy táblázatban leírtnak. Az orvos nem mondott semmit, de most hogy utánanéztem, kicsit megijedtem. Mennyire vegyem komolyan?

Figyelt kérdés
Fl: 4mm, Hum: 4mm. Combcsont és felkarcsont. Ezeknek 8-8 -at ír a táblázat. A CRL-ünk 54. Normális lehet ilyen eltérés?
2009. jan. 16. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg 8-8-at ír a táblázat...talán elírta vagy olvashatatlan. Bocs de nincs jobb ötletem. Nekem egyszer egy egyértelmű 58-ra mondta (amit ő írt kézzel),h. nem az 48.
2009. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, nem kizárt, hogy elírta. Amúgy meg van olyan doki, aki nem tud nagyon pontosan mérni. Semmiféleképpen ne adj erre! Ha aggódsz, kérj egy másik véleményt másik dokitól!

Minden jót!

20 hetes kismami

2009. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk VÉGIG, a 4D-n is ez volt a műsor! És most van egy tökéletes, arányos babám!

Ne aggódj! Semmi baj nincs!

Üdv

5 hós baba anyukája

2009. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!