Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha pont 17hetesen megyek afp-re?

Ha pont 17hetesen megyek afp-re?

Figyelt kérdés
Volt valaki vaki akkor ment el,vagy esetleg 16hetesen és pár naposan?Válaszokat köszönöm
2009. febr. 25. 13:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

én úgy tudom,hogy azt pont 16 hetesen kell,mert amúgy téves adatot fog adni

de inkább kérdezd meg a védőnőt,vagy a dokit

2009. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Betöltött 16 hét kell hozzá, 18. hétig lehet menni.

Én is valószínű 17 hetes leszek, másfél hét múlva kell mennem, de engem már össze-vissza számolnak.

2009. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont 17hetesen voltam a multhéten,a doki küldött,arra a napra adta a beutalót.Kb., holnap lesz eredménye,azt mondták a vérvételen,egy hét.Én is kiváncsi vagyok.Közben csináltattam már integrált tesztet is,azt is holnap tudom meg.Remélem jók lesznek az eredmények.A doki biztosan tudja mit csinál,én bízom benne.Nem lesz semmi baj.Boldog babavárást!
2009. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem én is mert engem is össze-vissza számolgatnak,elvileg holnap töltöm a 16hetet,a másik doki szerint meg jöv.hétfőn.A Védőnőm azt javasolta akkor mennyek jöv hétfőn az a tuti.Én sem szeretnék téves eredményt kapni:(Amúgy jól vagytok?
2009. febr. 25. 14:13
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor volt az utolsó mensid?Nekem okt.27-én és a doki múlt héten szerdán mondta UH-alapján hogy14 és fél hetes,tehát most tizenöt és fél vagyok.
2009. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na ez érdekes:)Nekem képzeld október 30-án volt meg utoljára,azt mondják nov.22-én vagy 24-én lehetett a megtermékenyítés.Jan 29-én mondták,hogy 12hetes vagyok.Először a védőnő szívhangot sem akart hallgatni,hogy még 15hetesen nem hallani,ráadásul elől fekszik a méhlepény ami szintén jó kis hangszigetelő.De végül olyan szépen hallottuk a szívét:)nem értem a dokikat.neked mit mondanak mikor eshettél teherbe?Hol fogsz szülni?
2009. febr. 25. 14:48
 7/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem okt. 21-én volt utoljára meg a havim tehát engem is össze-vissza számolgatnak, mert amely időpontra ki vagyok írva szülni az még csak a 37. hét lesz. A védőnőm írt ki. Az orvostól kapom a beutalókat Ő pedig az ultrahang alapján számol...

Én 16+6 naposan megyek márc 6-án AFP-re emiatt.

15+4 napos kismama

2009. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Komolyan én ezt már nem értem:)az előttem szólalónak okt.21-én volt meg utoljára nekem okt30-én és én holnap töltöm a 16hetet.Nem értem...Nem mondták mikor lehetett a megtermékenyítés?Mert nekem igen.És akkor valóban voltunk együtt a párommal.Annyi hogy nekem nem akkor volt peteérés amikor a naptár mutatná hanem később,mert 30-34 naposak a ciklusaim.Nektek hány naposak?
2009. febr. 25. 17:43
 9/18 anonim ***** válasza:
14.39-es vagyok:nekem kb.november kozepet mondtak a teherbeeses idopontjanak es augusztus 3 a szules varhato ideje.Egyebkent Romaniabol irok,itt terhesseg idejen nincs vedono,tehat mindent a nogyogyasz es a haziorvos intez,tehat meg a vernyomast is az orvos meri.
2009. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez is érdekes.Engem augusztus 15re írtak ki szülni.És ahogy írtam 16hetet töltöm holnap.Nov 22-én volt a megtermékenyítés a doki szerint.Sót már két orvos is látott,mert közben fogadtam orvost.A fogadott dokim Ő négy nappal mondta idősebbnek a terhességet mint a másik.Tehát az első doki szerint:nov2-án töltöm a 16hetet.A fogadott doki szerint holnap:)Bp-ről írok.
2009. febr. 25. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!