Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni haskötő! Mikortól...

Szülés utáni haskötő! Mikortól lehet használni és mennyi ideig?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy szülés után egyből fel lehet-e venni, mert mikor a kislányom született, nagyon kellemetlen és rossz érzés volt, hogy lógott a hasam és a szervek is.

Most szeretném egyből használni. Kinek van erre tapasztalata?


2011. márc. 28. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szülés után pár nappal már használtam. Gyógyászati boltban vettem, igaz jól szorított, de az a jó.

Egy idő után megszokod. Nekem bevált, csak jókat tudok mondani.

2011. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kórházban a nővérek már ajánlgatták.Nekem is ajánlották, de mivel császáros vagyok, még féltem felrakni a seb miatt. Nekem is lehetne? Ülésnél, alvásnál nem annyira jó.

Amúgy hasonló bugyit is lehet kapni, amit hasleszorító, szerintem az jobb. :)

2011. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy rögtön lehet használni.Nálunk a kórházban már minden kismama használta.Császárosoknak is ajánlották (én is az vagyok és kimondottan javasolták főleg nekünk), de nekem nem volt csak pocakszorító bugyim.Arra azt mondta a doktornő, hogy még jobb is mint a fűző és nagyon kényelmes.Kínaiban is láttam, 600-800 forint körül volt.Én nem fehérneműként hordtam, hanem ráhúztam a bugyimra és így nem kellett állandóan mosnom.

2 db elég is volt.Ezt javaslom neked is :)

Majdnem 3 hónapos kiscsaj anyuja

2011. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, császáros voltam és simán használtam a haskötőt. Még jó is volt, mert amúgy a kezem mindig ott volt, fogtam, de később fogta helyettem a haskötő.
2011. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan hasszorítós övem van, ami sportoláshoz jó, mert izzad alatta a hasam. Arra gondoltam, hogy szülés után azt tenném fel, mert elég jól össze lehet szorítani! (tépőzáras)

Alá pedig vennék fel egy derékvédőt, hogy az izzadtságot felszívja, már ha megizzadnék alatta.

Rögtön szülés után fel lehet tenni?

2012. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!