Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idő telik...

Porcukormókus kérdése:

Szülés után mennyi idő telik el, mire elég lesz sima tisztasági betétet használni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hét volt, de az egyik ismerősömnek 6 hét.
2011. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egyéni teljesen.Nekem egy hét erős(Tena),egy hét mint a menstruáció(vékony betét)és utána kb 2 hét "maszatolás" (tisztasági betét)Ennyi volt,és mindkétszer ugyan így alakult.2,5 éves és egy 6 hónapos fiúk anyukája
2011. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 7 hétig véreztem!
2011. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kb 5 hétig véreztem, a kórházban és az eslő otthoni 1-2 napban elég volt a nagy Chicco-s betét. Szerettem, mert nagyon sima pamutos a felülete. Mikor ez elfogyott azt csináltam, hogy steril vattát tettem a bugyimba, amit minig lefedtem egy réteg finom papírzsepivel, hogy a vatta ne ragadjon hozzám. Volt itthon éjszakai always meg libresse, de egyiket se tudtam használni, nagyon fájt a gátseb ha bármi hozzáért és ezeknek a rendes betéteknek műanyagos borítású a felülete, irritáló volt és úgy éreztem, hogy belepüffedek. Szerintem a Chicco-s betét a legjobb. Tisztaságit kb 3 hét után használtam. Ma már semmit nem használok, 7 hetes a babám. Még folyásom sincs,.
2011. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem j. héten lesz a 3. hetem és már tisztasági is elég! ilyen lightos barnás folyásnak nevezném nem is vérnek. ez sztm egyénfüggő!
2011. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én most taposom a 3. hetet és még vérzek eléggé de szerintem jövőhéten már elég lesz a tisztasági mert napról-napra javulgatok,csökken a vérzés.
2011. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 napig használtam always ultra-t aztán 2 napig valami bella happyt vagy ilyesmi így a hetedik napon sima libresse tisztasági betétet tangában.
2011. máj. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!