Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor kívántátok...

Szülés után mikor kívántátok meg újra a sexet? Meddig vártatok az "első" alkalommal? Fájt?

Figyelt kérdés

Még nem voltunk együtt de még nem is kívánom,normális ez szülés után?9 hetes a babám.

Elég durva gátsebem volt és rendesen repedtem is,már nem fáj de azért nagyon tartok az első alkalomtól.


2011. márc. 28. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mi alig bírtuk kivárni a nőgyógyász által előírt 6 hetet. semmi gond nem volt.
2011. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én közvetlenül utána nagyon kívántam, de vártunk, ahogy tanácsolták. és sajnos nagyon nem olyan, mint régen. most kezd újra jó lenni.

most 8 hós! (szoptatok még -állítólag a hormonoktól más)

2011. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
Kívánni kb az 5. héttől, és nem is bírtuk tovább. Császáros voltam, hamar felépültem.
2011. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Én már a szülés után is kívántam a szexet. Konkrétan másnap már mondtam a férjemnek, hogy jó lenne hancúrozni. :)

A szülés utáni második hétig még véreztem, így szóba sem jöhetett semmi. Addig csak a férjemet kényeztettem. Aztán 2 hét után elmúlt a vérzésem, akkor már én is kaptam a jóból. :)

Azóta rendszeresen összebújunk, kölcsönösen kényeztetjük egymást, de a behatolást még halogatjuk, mert van egy varratom még, és nem akarom, hogy kiszakadjon. De ha az nem lenne, már tutira megpróbáltuk volna. Illetve egyszer megpróbáltuk, de eléggé érzékeny volt ott, ahol az az egy varrat van. Így még jövő hétig maradnak az alternatív megoldások. De jövő kedden megyek a 6 hetes kontrollra. Már alig várom! :D :D :D

2011. márc. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kisnita ***** válasza:
100%
Mi ki se tudtuk várni a 6 hetet, nagyon jó volt, ugyan olyant mint a terhesség előtt. Bár én császárral szültem, lehet ha nekem is gátsebem lett volna akkor másabb lett volna a dolog...
2011. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Természetesen szültem,gátmetszéssel.Nem birtuk kivárni,mi a 4 héten már szexeltünk,és nem fáj ugyan olyan jó mint elötte.
2011. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ha begyógyulsz és már nem vérzel éd minden ok, plusz még kívánod is, akkor miért ne lehetne? Nem értem.

Én pár napon belül szülök, de már most belevágnék a hancúrba :) nem hogy még másfél hónap...

Remélem minden oké lesz majd. Félek tőle, hogy nem lesz olyan mint régen...

2011. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi kb. 8-9 hétig vártunk. Igazából úgy az 5. hét környékén kívántam, de akkor még nem gyógyult be teljesen a gátsebem. Aztán a szülés után legelőször olyanok voltunk, mint az első bálozók. Nekem nagyon fájt. Hónapokig kísérleteztünk síkosítókkal, de egyik sem vált be. Úgy a 9-10. hó körül lett jobb. Ugyanis a szoptatás is befolyásolja az egészet. Most már olyan mint régen (15 hós a babám). Az elején kitartás kell.
2011. márc. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is csak 2 hétig véreztem szülés után, és a 3. héten már nem birtuk tovább. Igaz nekem nem volt sebem sem varratom, addigra teljesen meggyógyult odalent. Ne aggódj emiatt, majd csináljátok amikor jónak látod!
2011. márc. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!