Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán megyek maszekon...

Szerdán megyek maszekon endokrinológushoz. Kell beutaló? Mire számítsak első alkalommal?

Figyelt kérdés
Van már pár leletem hormon eredmények rákszűrés stb. azt vigyem magammal megmutatni?Meg fog vizsgálni első alkalommal az orvos?Aug. közepén voltam már vizsgálaton és csináltak rákszűrést nőgyógyásznál.Kicsit aggaszt mert lehet h akkor lesz majd a beágyazódás mi van ha megvizsgál?Egyébként azért megyek mert 3 éve nem jön össze a baba eddigi eredményeim állítólag "jók" de én gyanakszom esetleg IR-re.Volt már pozitív tesztem de 1 hét késéssel megjött.Köszi a segítséget.
2011. okt. 7. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Magán rendelésre csak pénztárcát kell vinni, beutalót nem. :)


Természetesen, bármi olyan leletet vigyél magaddal, aminek akár csak egy ici-pici köze is lehet a dologhoz. Ha meg is vizsgál, annak semmilyen behatása nem lesz a fogamzásképességre vagy a beágyazódásra, ezen ne agyalj. Sok sikert!

2011. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha jól sejtem akkor Ő is vérvételre fog küldeni?Megismétlik a 3. és 21. napi hormonvizsgálatokat is esetleg lesz új spermavizsgálat?
2011. okt. 7. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!