Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha pihentem, zuhanyoztam...

Ha pihentem, zuhanyoztam negyed órát meleg vízzel (nincs kádunk) és ennek ellenére kicsit gyengült aztán azóta is reggel óta egyfolytában fáj a derekam meg a hasam, akkor az már szülés jele? Volt másnak így?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Hanyadik hétben vagy? Bekeményedett a hasad? esetleg nincs ilyen rózsaszín gyenge folyás szeruséged?

Nekem is órákig volt ilyen derék-has fályásom mire aztán jottek a rendes fályások.

Ha mégis megindult volna a szulés akkor konnyu és gyors szulést kívanok :)

2009. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*fájás - huu jo elírtam :(
2009. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is a derkam fajt es huzodott,kemenykedett a hasam,nekem ezek voltak a szules jelei menj be a szuleszetre vagy a dokidhoz nehogy baj leggyen en mar 2szer szultem
2009. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!36. hétben vagyok.Sikerült aludnom picit és most nem fáj...jósló lehetett...mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 23. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt ilyen típusú fájásom, úgy hogy a derekam felé is rendesen kisugárzott.

Ablakotpucoltam és nagytakarítottam. Estére lettem nem túl jól. Aztán reggelre úgy ahogy elmúlt, ma egész nap pihiztem és már nem fáj. Kicsit sokat ügyködtem itthon.

31 km

2009. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!