Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni Kismamák! Szültetek...

Debreceni Kismamák! Szültetek dr. Kálmánczhey Albertnél? Beszámolnátok a tapasztalatokról? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem tudom, hogy fogadott orvos lesz e vagy sem,de azért leírom. Én mint ügyeletesnél szültem nála. Nagyon kedves volt, rendes. Többször jött, nézett vajúdás közben, kérdezősködött, hogy vagyok, bírom -e?(első szülés).Lényegében, nagyon figyelmes orvos.És kiválóan varr gátsebet.Ha van valami konkrét kérdésed, írj nyugodtan privit. Igyekszem válaszolni, amennyire telik a fiatal úrtól!

2011. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Azon gondolkodom, hogy megfogadjam-e. Korábban egy másik dokihoz jártam, de nem éreztem, hogy figyelne rám, pedig elég sokat fizettem. Kálmánczhey Doktor Úrról viszont csak jókat hallottam ismerősöktől is, és te is megerősíted. Remélem vállalni fog és nem akkor tervezi a szabadságát, mikor a kisfiam születni akar :))

2011. ápr. 2. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem hiszem, hogy cserben hagyna, én a nyár kellős közepén szültem nála, mindennap jött látogatni, kérdezősködni, hogy vagyok. Nekem rendes dokinak tűnt.És tőlem még pénzt sem fogadott el, pedig szerettem volna neki adni, de úgy eltűnt a varratszedés után, hogy nem találtam:))

2011. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Valószínű tényleg az egyik legjobb választás lesz.
2011. ápr. 3. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!