Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Málnalevél tea? 36 hetes...

Málnalevél tea? 36 hetes vagyok és most kezdem el inni. Nagyon hiszek benne de jó volna valós tapasztalatokról hallani.

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem ez és a homeós bogyók segítettek, 41 héten szültem 4 kilós babát 2 óra alatt 3000es méhszájjal mentem be...
2011. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én ittam a málnalevelet, 1 unnyit tágultam 40.hétre, így már lehetet tindítani 40+1nél:)

De mellé még szedtem a CAULOPHYLLUM 5cht és az URTICA URENS 30ch-t

azt már nem tudom mikor mennyit, de szülés alatt is volt nálam 2 féle a homeós golyókból és félóránkét felváltva adta a szülésznő:))

így fél 9től 11:55ig megszültem:)

nagyon gyorsan tágultam:))

2011. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is túlhordtam, de első baba 5.5 óra alatt meglett... Hogy ettől? Ki tudja.. Sok sikert, ártani ne fog.
2011. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ittam a 36. héttől, de 15 és fél órát vajúdtam mert nem tágultam :)
2011. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ittam a teát, a 37. héten kezdtem el. Nem tudom, hogy attól-e, de észrevétlenül tágultam 4 ujjnyira, akkor idították el nekem, az indítástól számítva 3,5 óra múlva megszületett a kisfiam, 3710 grammal, gátmetszés nélkül.
2011. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem ittam semmiféle teát, hajnal 2 kor fölébredtem, 3 tól fájások--közben magzatvíz-szivárgás--, 4től 5percesek, 5:40-kor megszületett a babám. Első baba.
2011. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia,én is ittam 36.héttől,mégis 8 nappal hordtam túl a babámat,teljesen zárt volt a méhszáj még egy hét túlhordás után is,majd 13 órát vajúdtam.

Mindezt úgy hogy végig terhestornáztam,teáztam.

2011. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ittam, és pont időben szültem. 3 óra alatt meglett a picurkám.
2011. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én összesen 9 órát vajúdtam.3000-es méhszájjal mentem be rendszeres de gyengécske fájásokkal.Onnantól 4 órán át semmi tágulás, de aludni is tudtam a fájásoktól.Aztán eldurvult a helyzet és hajnali 3/4 4-től jöttek a durva fájások, fél 8-kor már 4 ujjnyira kitágultam, felfektettek a szülőágyra kb 8-kor, 8.25-re megvolt a kislányom, igaz császárral végül, mert leesett a szívhangja, de a doki szerint nagyon jól tágultam.Hogy volt-e köze hozzá a teának vagy nem az sosem derül ki:)
2011. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!