Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júniusba megyünk lakodalomba,...

Júniusba megyünk lakodalomba, figyeljek esetleg valamire, vagy van olyan dolog ami nem igazán ajánlott? Ha voltatok ti is lagziba írjatok légyszi a tapasztalatokról.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én több lagzi "vészeltem" át a terhességeim alatt (4 terhesség), köztük a sajátunkat is :)) Igazán nincs semmi, amire külön oda kell figyelni. Attól függ, mit bírsz, addig maradtok, annyit táncolsz...
2010. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány hetes vagy, az én babámat egy idő után már nagyon zavarta a hangos zene vagy film (mozi). Majd kiugrott belőlem. :) De a lényeg, hogy magadra vigyázz! Ne lökjék meg a pocidat és ha fáradt vagy, pihenj! Jó szórakozást!
2010. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most 17+5 hetes vagyok akkor 25 hetes leszek.
2010. ápr. 20. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 18 hetes, és szombaton mi is esküvőre megyünk,ráadásul a tesóm megy férjhez.Úgyhogy fogok táncolni, persze óvatosan, és keveset.Azonnal leülök, ha egy picit is fáradok.A lakodalmas kaját nagyon szeretem, és ez kényeztetni fogja a Picit is:))Szerintem egy deci vörösbort is megengedhetsz magadnak.Én nem ittam azóta, hogy pozitív lett a teszt, de most fogok egy korty vörösbort.Szerintem ha tömeges tánc lesz ( vonatozás, ilyesmi), abban én nme veszek részt.Arra kell figyelni, hogy ne üssék meg a hasad, de erre szerintem úgyis figyelni fog mindenki.
2010. ápr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat,remélem jó kis buli lesz.Annak a kismamának aki most megy a lagziba üzenem , érezze jól magát!
2010. ápr. 23. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!