Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalataid vannak...

Milyen tapasztalataid vannak Dr. Ruttner Zoltán nőgyógyászról (István kórház)? Bármikor lehetett neki szólni szülésnél (éjjel, hétvégén), és bent volt veled a szülés alatt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 15:41
 1/2 negatív tapasztalat válasza:
A szülés levezetésével és a rendelkezésre állásával maximálisan elégedett voltam, bár mondjuk nem volt semmi komplikáció, pikk pakk jött a baba. Ugyanakkor vannak erős kételyeim vele kapcsolatban, több dolgot is tudok mesélni (egy műtétről és a terhesgondozás során felmerült problémákról), privátban bárkinek leírom,akit érdekel, hogy reálisabb képetek legyen. Én sajnos már későn váltottam. Azt gondolom, amíg minden rendben van, addig minden doki szimpatikus, csak ha baj van akkor ismerjük meg őket jobban. De mivel nem vagyok szakértő még ilyenkor se tudom azt mondani, hogy valamit rosszul csinált vagy amit rosszul tudott azt más doki jól tudta volna-e, vagy amit nem vett észre, azt más észrevette volna-e. De elég sok ilyen esetem volt vele.
2011. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Műtét ?

Milyen műtét

2014. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!