Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előjelek lehetnek?

Szülés előjelek lehetnek?

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt ülni nem bírtam annyira fájt a derekam és a hasam,hígabb széklet után elmúlt! Délután és este csak néha-néha szurkálások!


Ma még ritkábban,de 3x hígabb széklet és enyhe émelygés és hányinger!


39 hetes vagyok!

Jól alszom és 2x kelek pisilni!


Szerintetek mikor lesz belőle baba?


Szép napot mindenkinek!!!


2011. ápr. 4. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet előjel de ez még nagyon kevés hozzá.Jóslóid nincsenek?
2011. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De tegnap is volt az a bizonyos délelőtti,és előtte is majdnem mindennap görcsölgettek!


Hullám völgyre tudnám hasonlítani! Ha fáj nagyon,és vmikor teljesen tünet mentes vagyok....

2011. ápr. 4. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
ezek előjelek fáradékonyság és végre tudsz aludni derék fájás hasmenés kissé olyan érzés mintha náthás lennél vagyis úgy érzed hogy náthás leszel levert és fáradt. hasmenés is lehet
2011. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez mind előjel, de nem lehet megjósolni hogy mikor fog beindulni a szülés. Lehet még 1-másfél hét is, vagy akár pár nap. Ez mind természetes ilyenkor már.

Nekem is volt, aztán 39 hét 4 naposan elment a nyákdugó reggel (vasárnap volt), onnantól teljesen másképp fájt a hasam-derekam, pontosabban előtte ilyet nem éreztem. A derekamból elindult egy fájdalom és körbe a derekamon a hasamhoz, majd megfájdult a hasam és közben a olyan érzés volt mintha a medencémet két oldalról húznál és szét akarnának szakítani. Ez napközben hol jött hol elmúlt, esténként 6-12 perc között fájt (pl 10, 12, 8, 7, 9, 9, 12...) majd elaludtam. Néha felkeltem hogy fáj, de nem vészesen. Ez ment keddig, már hétfő éjjel is többször felkeltem hogy fáj, de rendszertelenül jöttek a fájások. Azt mondták ez a jósló. Akkor már péntek óta bent feküdtem a kórházban mert rossz lett a ctg (vaklárma).

Kedden éjjel már nem tudtam aludni, 3kor megvizsgált a doki, és lementünk a szülőszobára, szerda délelőtt 11óra 5perckor megszületett a második lányunk.

2011. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek meg csak joslo fajasok, ha rendes fajas lenne az nem mulna el. DE az biztos hogy mar nincs sok hatra!!
2011. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Most is fájok,de elmúlnak nem vészes,ebből gondolom én is h jósló!


Hétvégére vagyok kiírva!


:-)

2011. ápr. 4. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!