Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak úgy beindulhat a szülés?...

Csak úgy beindulhat a szülés? Előjelek nélkül?

Figyelt kérdés
39 hetes km
2009. júl. 25. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem haminden szüléstörténetet átvizslatnánk mindegyikbe találnánk előjelet.

Pl.:derékfájás,keményedés,hasmenés...

2009. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
se magzatvíz, se nyákdúgó nem távozott nálam. a rendszeres haskeményedés volt a jele. ha nem lenne jele, nem tudnád, hogy beindult a szülés. biztos van erre is példa, mert kivételek mindíg vannak. de ne aggódj észre fogod venni.hűűhhha már nincs sok idő , könnyű szülést kívánok.
2009. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem igen :-)

Nekem nem volt semmi tünetem, se derékfájás, se hasmenés, se nyákdugó, se jósló, se semmi.

40+1 hetesen megnézett a dokim, 1 ujjnyira nyitva volt a méhszájam, magzatvíz tiszta, kicsit megtágított (ez volt reggel 8-fél9 körül), délután 4kor megvizsgált, elment a magzatvíz és mentünk szülni.

De azért azt észre fogod venni, ha szülsz, nyugi.

Könnyű szülést kívánok!

2009. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!