Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok? Hogy...

Mik a tapasztalatok? Hogy viselkedtek veled a kórházban? Fizettél valakinek?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos elég rossz tapasztalataim vannak. Akinek fizettünk az kedves, segítőkész volt. Akinek viszont nem (kivételek azért voltak), azok sokszor bunkón, lekezelően viselkedtek velem/velünk. Első babás anyukaként nagyon kiszolgáltatottnak éreztem magam azalatt a pár kórházban tölt9tt nap alatt. Mind a csecsemősök, mind a nőgyógyászok,stb. úgy néztek néha rám, mintha valami kis parazita lennék és már megint szívességet kérnék, holott csak a munkájukat kellett volna teljesítniük. Utólag pedig nagyon elszomorít az egész, hogy minden csak pénzzel működik
2011. ápr. 7. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miskolc, Semmelweis. Bababarát kórház. Ügyeletesnél szültem, nem fogadtam sem orvost, se szülésznőt, nem fizettem "le" csecsemőst, mégis mindenki extra kedves volt azon az osztályon, leszámítva néhány bunkó nővért, akik istennek hitték magukat.
2011. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik kórházban szülsz majd ?? mert mesélhetek a gyulai kórházról ha soproni vagy :)
2011. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Pozitív tapasztalataim vannak, vagy csak szerencsém volt:)

Velem kedvesek,segítőkészek voltak, nem fizettünk külön senkinek csak az orvosomnak.

Bp, János kórház

2011. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

el kell nézni nekik talán ennyi.

5 nap nem a világ. nem esik jól nyilván de nem lehet mindenkit "megvenni"

2011. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mi a dokimnak fizettunk.Elegge megereztem hogy kiveteleznek velem,szobatarsaimat kb letojtak velem normalisak voltak.Mivel a kartonomon fel volt tuntetve a dokim neve,igy mindenki vagta mi a helyzet,csak a dokimmal konzultaltam,vizitnela tobbi orvos csak rapillantot a kartonomra es mentek tovabb(bentfekveses voltam).A szulesznok telefonos kapcsolatban voltak a dokimmal,veluk is maximalisan meg voltam elegedve(ok nem kaptak penzt)egyedula csecsemosok nem voltak valami szimpik,de mivel nem volt semmi gond,igy ok sem maceraltak.
2011. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
már szültem, így nem érdekes, de kicsi többet vártam... azt hiszem könnyebben kibírtam volna azt a pár napot ha nem lett volna nekem is és a babának is baja, illetve nem első baba lett volna. persze ezt előre nem tudhattam, s másodiknál már persze okosabb leszek. igen, sajnos pont néhány csecsemős volt extra bunkó, pedig azt hittem aki kisbabákkal foglalkozik, azt talán elhivatott, de látom, hogy nem feltétlenül
2011. ápr. 7. 12:07
 7/17 anonim ***** válasza:

Én sem fizettem senkinek, ügyeletesnél szültem, de pont szerencsém volt, mert a nőgyógyászom volt az ügyeletes doki.

A csecsemősökről nem tudok nyilatkozni mivel nekem nem volt szerencsém velük találkozni, de a gyermekágyas nővérek nagyon rendesek voltak velem.

A koraszülött osztályon is aranyosak voltak, még az egyik nővérrel 3 hét után tegeződtünk :)

5 hétig voltam bent de nekem csak a bezártsággal volt bajom, nem a nővérekkel.

10 hós ikercsajszik anyukája :)

2011. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

2x szültem a Margit kórházban

-szülésznők kapta egy kevés pénzt

-orvos csak a 6 hetes kontrollon, tehát nem szülés után


mindenki nagyon kedves és segítőkész volt, beleértve gyerekorvost, csecsemősöket, többi orvost....

2011. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

előző

Hol szültél?

2011. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy kis kórházban szültem ,nem fizettem senkinek és maximálisan odafigyeltek rám,meg voltam velük elégedve!
2011. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!