Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 4-5 hónapos pocak?

Szülés után 4-5 hónapos pocak?

Figyelt kérdés
A barátnőm tegnap hajnalban szült, és bár korai, mégis nagyon aggódik,mert azt várta, nagy pocakja lesz ugyan, de inkább leereszkedő háj lesz, viszont most ugyan olyan kemény mint ezelőtt, csak kicsit kisebb. Mintha 4-5 hónapos terhes lenne. Nagyon aggódik h ez normális e, mert az össze kismama, akivel ott összeismerkedett, mindenkinek leengedett a hasa, neki meg kismama pocija van. Kérlek írjatok
2010. máj. 5. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem leplöttyedt, szépen magyarul, de a szobatársaimnak olyan volt, mint a barátnődnek, irigykedtem is. ;)
2010. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Nekem rögtön lógott és azóta is, pedig 2 éve szültem, kis repedt bőrkötényem van :S

Az egyik rokonomnak pedig kemény terhes pocija maradt még egy darabig, majd a baba fél éves korára olyan szépen visszament, hogy meg sem látszik, hogy szült.


Inkább örüljön a barátnőd, mert így szépen fokozatosan kell majd a hasának visszahúzódnia és azt sokkal jobban bírja a bőr! :)

2010. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a szülés(császár) után pont úgy néztem ki,mint félidős kismama koromban,csak a kismama naciban tudtam hazajönni a kórházból,semmi nem jött rám.2-3hónap alatt teljesen eltünt a pocim.Nem lóg a bőr rajta,egy csíkom sincs.Ne izguljon a barátnőd,olyan hasa lesz,mint aki nem is szült.Gratu neki!
2010. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Éjjel született a babám, a szülés előtti, és a szülés utáni reggelen készült fotó között az a különbség, hogy a karomban van a fiam, a pocak változatlan volt (nem volt nagy a pocakom)

Mire hazajöttünk a kórházból, már visszahúzódott, és egy két hét múlva még jobban. Nem kell aggódnia a barátnődnek, ez normális:)

2010. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Adri baba ***** válasza:
100%
nekem is lógott de visszament hasszorító jó módszer nekem a nőgyógyászom ajánlotta!
2010. máj. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdéseket! Sok embert nyugtattatok meg ezzel :) Köszi!
2010. máj. 6. 08:34
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Mikor megszültem lelapult, de másnapra ( a férjem mondta) megint úgy néztem ki mint szülés előtt, de 1-2 héttel később már szépen lement, de sokat szopizott is a fiam, jól húzódott össze a méhem. Most 4 hós a fiam, a súlyom már olyan mint terhesség előtt, de a hasam még egy picit meg van nyúlva; majd a torna remélem rendezi.
2010. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!