Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30 hetesen születettt babáknál...

30 hetesen születettt babáknál van esély az életben maradásra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
már a 24 hetes 4-500 grammos koraszülött babáknak is van. 30 hetesen hogyne lenne.
2011. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenen ne gondolkodj, de igen van.

24-ik héttöl van esélyük, söt akár bármi károsodás nélkül is.


Nekem a doki a 30-ik hßéttöl koraszülést tervezett, már minden jel megvolt, azt is elmondta mit tegyek ha beindul stb... 42-ik hétre szültem.

2011. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, sőt Én a Bajcsyban szültem, és ott mondta a csecsemős, hogy volt már 22 hetes babájuk is, persze továbbküldték, de rendben volt, és nem lett semmi baj. De ilyenre ne is gondolj, mert bevonzod. Minden rendben lesz!!!
2011. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
AZ én kisfiam 30+1 hétre született 1360 grammal.Most 26 hónapos nagyfiú és tök egészséges 13 kg-os gyermek.A kutya nem mondaná meg, hogy korababa volt.Azért ne szépítsük, mert azért voltak nehézségeink pl.2hónap kórház a születése után,gyógytornára járás stb.A 30. héttől már 90% esély van a túlélésre,de az nem azt jelenti,hogy egészséges is lesz.Nagy az esélye pl. az agyvérzésnek
2011. ápr. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont tegnap olvastam valahol, hogy 23. hétre született kisbaba nemrég egészségesen távozhatott a kórházból.
2011. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ilyenkor már nagy esély van rá, de azért jobb még ha marad, mert különböző betegségekre is nagy még az esély ilyenkor. 34. hét után már az is elhanyagolható, talán akkor lehet igazán hátradőlni.
2011. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!