Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes terhes vagyok....

39 hetes terhes vagyok. Holnapra 10 fokkal hűvösebb időt jósolnak. Mennyi esély van arra, hogy megindul a baba kifelé? Én nagyon örülnék neki. Vagy ne is gondoljak ilyenre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

fifti-fifti

múlt év márciusában született a kislányom.

nem tudom hogy az időtől-e szép napsütés volt.

másnap szakadt a hó.

hogy a fronttól? nem tudom

vagy már elérkezett az idő? 40 + 5 napon jártam már.

ideje is volt hogy kibujjon a kisasszony

neked is eljön az idő ne aggódj

minden jót nektek

14 hós baba anyukája

2011. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nincs már sok hátra, ha nem a mostani fronttól, akkor majd kibújik mástól.
2011. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ne értsetek félre nem siettetem a babát csak mivel az első baba nagyon izgulok és szeretném ha letelne a várakozás.
2011. jún. 18. 16:33
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd meg, hogy meghozta-e a babádat a front. :)

Nekem a tejeskávé hozta meg. :)

2011. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én anno "kinéztem" egy kettős frontot, és be is jött. :o)

A szülésznőm mondta, hogy erős front hatására sokan szülnek, szóval ebben lehet valami, állítólag a légnyomás változása valahogy hatással van a magzatvízben levő nyomásra, de ezt én sem értem pontosan... :o)

De talán mindegy is.

Szép szülést, hamarosan így is úgyis kibukkan a babád!

(Egyébként nagyon megértelek, nekem mindkét lányom már a 38-on megszületett, és azt is nehéz volt kivárni... :o)

2011. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedvesek vagytok,gratulálok a babákhoz.Akkor azért picit reménykedem és iszom egy tejeskávét!: )
2011. jún. 18. 17:02
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Rám nem hatottak a frontok, pedig volt belőle bőven az utolsó hetekben. Ha még nincs itt az ideje, akkor front hatására nem hiszem, hogy jönne a baba.

De most már hamar a kezedben lesz a babád!

Könnyű szülést!

2011. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én 39+3 hkm vagyok. Eleve migrénes,főként melegfrontra. Én is kíváncsi vagyok,szülés szempontjából is bejön-e a frontérzékenységem! Már nagyon várjuk a kislányunkat, első baba! :) Írjatok,h mi volt!!!
2011. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Nikuska Vác ***** válasza:
100%
Nekem a napfogyatkozás segített be,a fiamnál:) Idén jan 4.-én:) 3 nappal jött előbb. :) A teli hold is belejátszik, én anyukának akkor születtem:)
2011. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megjött a hidegfront de én nem érzek semmi változást.Azt hiszem még kivárja a picink a maradék pár napot!:))

És te 39+3 hetes kismama hogy vagy?

2011. jún. 19. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!