Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most reggel arra ébredtem,...

Most reggel arra ébredtem, hogy valami folyik a lábam közül, az biztos, hogy nem folyás és nagyobb mennyiségű mivel elaztatta az egész bugyimat. Ez vajon magzatvíz vagy sem?

Figyelt kérdés
Megszagoltam nem volt pisi szaga, mert már azt is halottam, hogy előfordulhat az is ha valaki "becsurgat". Szombatra vagyok kiírva, de egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy ez most magzatvíz-e. Azóta bugyit cseréltem és most már ezen is van egy kis folt 5 perc után. Nem érem el a dokim és a kórházba nem akarok elindulni feleslegesen. Fájásaim nincsenek.
2009. márc. 2. 06:56
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%

Szia!


Irány a kórház! A magzatvíz nem csak elfolyni tud hanem szivárogni is. De azért ne aggódj!

JuhaiBea

2009. márc. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Remélem már elindultál a kórházba. Könnyű szülést kívánok.
2009. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a magzatvíz és különben is itt az időd,szombathoz már csak 5 nap van.Menj a korházba mert hamarosan anyuka leszel.Sok sikert és könnyű szülést kivánok neked.
2009. márc. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Még itthon vagyok. A dokim azt mondta, mivel nincs fájásom és nem folyhatott el az öszes magzatvíz maradjak még itthon. Délután 2-re menjek be hozzá a rendelésére és megnéz.
2009. márc. 2. 09:00
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Magzatvíz. Én is így jártam kb másfél nap alatt folyt el, mire a fájások is beindultak. Hirtelen 6 percesek, rá 3 órára már megvolt a baba. Igen "száraz" volt szegénykém, 25 perc volt a kitolás szakasz. Én a helyedben ismét felhívnám a dokit, vagy csak bemennék a kórházba, mert az nem jó, ha a víz csak úgy elfolyogat. Menj egy gyógyszertárba, vegyél lakmusz papírt, azzal el tudod dönteni valóban víz-e de szerintem nem kérdés.

Sok sikert és hasonlóan gyors könnyű szülést Neked /az enyém ettől függetlenül az volt/!!

2009. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
szia!nekem a dokim azt mondta ha folyik azonnal kórház.igy is lett.fájásom nem volt.késöbb beindultak és egyből 3 percesek voltak.ha nem mentem volna be,szerintem a fájások miatt nem bírtam volna bemenni.És az se árt,ha megvizsgálnak.szerintem nem mennél feleslegesen.7 hetes kislány anyukája
2009. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Azonnal mennj a kórházba! Ha 6 órája szivárog a magzatviz kapnod kell antibiotikumot hogy a babához ne jusson fel fertőzés.

Nekem is szivárgot, aztán be menntünk a kórházba és utána kaptam injekció formában.

Ez a babád érdeke nem felesleg.!!!!

Nem lesz baj de marssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Könnyű szép szülést

12 napos baby anyukája. :)

2009. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Na jó! Akkor elindulok a kórházba. A kórházi cuccomat vigyem? Kicsit furcsa lenne ha mégse lenne semmi, de megjelenek egy nagy pakkal. Egyedül tudok csak menni, mert párom vidéken van és nem ér vissza csak 4-5 óra múlva.
2009. márc. 2. 10:18
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Inkább vidd magaddal a cuccot, mert ha mégis szülés lesz, szükséged lesz rá.

Könnyü szülést kivánok!!

2009. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak hazaengedni, úgyogy vidd. Sziváró magzatvízzel nem engednek haza:-) Legkésőbb holnap anyuka leszel!!! Gratulálok!!!
2009. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!