Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most reggel arra ébredtem,...

Most reggel arra ébredtem, hogy valami folyik a lábam közül, az biztos, hogy nem folyás és nagyobb mennyiségű mivel elaztatta az egész bugyimat. Ez vajon magzatvíz vagy sem?

Figyelt kérdés
Megszagoltam nem volt pisi szaga, mert már azt is halottam, hogy előfordulhat az is ha valaki "becsurgat". Szombatra vagyok kiírva, de egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy ez most magzatvíz-e. Azóta bugyit cseréltem és most már ezen is van egy kis folt 5 perc után. Nem érem el a dokim és a kórházba nem akarok elindulni feleslegesen. Fájásaim nincsenek.
2009. márc. 2. 06:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Újból itt! Bementem, de szerintük nem folyik a magzatvíz, legalábbis erre utaló jelet nem találtak. Nem tudom mi volt az akkor reggel!? De mire beértem nyálkás véres váladékkal volt tele a betétem. (valószínüleg a nyákdugó). Minden esetre újból itthon.
2009. márc. 2. 15:49
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nyákdugó volt akkor sem sok időd van már.Ez után lehet egy nap de egy hét is több nem igazán.Ha beindultak a fájások írj mert kiváncsi vagyok hogy lesz tovább.
2009. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenképp írj! Nagyon hasonlít az én esetemhez, emgem is hazaküldtek, majd az éjjel viharos fájások után 3 óra alatt szültem meg. Remélem rád is hasonló vár, össz. egy órát töltöttem a szülőszobán. Jobban nem is alakulhatott volna.

Szorítok!!

2009. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ismét itt! Tegnap este óta már inkább barnás vérzésnek nevezném ami kijött belőllem.(Ma reggelre már alvadt darabkákkal. És fájásaim is vannak (tegnap este kezdődött), de csak a hasam aljában, nem rendszeresek (6-15 perc közöttiek és kb. fél percig tartanak) de rohadtul fájnak. Nem vagyok biztos benne, hogy rendes fájás. A dokim azt mondta holnap reggel menjek be hozzá, de szerintem újból felhívom most reggel. Ilyesztő ez a vérzéses sztori, de a manó mocorog rendesen. Szerintetek?

2009. márc. 3. 06:50
 15/25 anonim ***** válasza:
71%

Elég ijesztőnek hallatszik amit utoljára írtál. Szerintem is hívd fől a dokit vagy menj be hozzá. A fájások között amit érzel mérd az időt és ha rendszeresek akkor indulnod kell. Én is gyenge fájásokat éreztem csak és pár órán belül meg volt a baba.

Sok sikert.

2009. márc. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Most beszéltem a dokival. Azt ondta a szülésig ez a barnás vérzés nem is fog elmúlni ne aggódjak miatta. A fájásokat illetőleg amíg tudok aludni tőlle, addig csak josló fájások, de ha gondolom menjek be hozzá délután rendel. Megpróbálok aludni, mert eléggé lefarasztanak ezek a fájások. Aztán majd jelentkezem, hogy mi volt.
2009. márc. 3. 08:39
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Könnyű szülést:) Értesíts, hogy mi van veletek:)

2009. márc. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon izgulok értetek!Írd majd meg mi történt veletek!

Nagyon szép szülést kívánok!

2009. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Azóta már lehet, hogy megvan a baba :-DD Szerintem ez gyors szülés lesz, a fentiek alapján, legyen hozzá szerencséd!!!
2009. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen baba! Most úgy mérséklődött a fájásom is. Vérezni még mindig vérzek, délután derül ki mit mond a doki. De csak 4-től rendel. Szóval addig is pihenek. Manóka még mindig mocorog. :)
2009. márc. 3. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!