Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszáj vizsgálat és magzatvíz...

Méhszáj vizsgálat és magzatvízvizsgálat után természetes a barna folyás? Mekkora mennyiségig?

Figyelt kérdés
Ma voltam ctg-n, 40+1 hetes vagyok. Utána a dokim megcsinálta ezeket a vizsgálatokat, rohadt kellemetlen volt. Hazaértünk, addigra teljesen barna lett a betétemen, majd még egy tisztaságit elhasználtam, és még most is érzem,h folyik belőlem,pedig pihenek. Tudom,h valamennyi természetes,de mennyi? És közben apróbb jóslóim is vannak 7 percenként. Másfél ujjnyira vagyok nyitva, ctg-n fájás nem volt...most már csak a holnapi hidegfrontban bízok.
2011. jún. 23. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

teljesen természetes

szoktak ilyenkor már egy picit kézzel is tágítani, azért kellemetlen a vizsgálat, és emiatt van a barnázás is. Ha stabilan 7 percenként jelentkezik, és nem múlik el pihenésre, meleg vízben ázásra, akkor az nem jósló, hanem hatott a vizsgálat és beindult a folyamat.

2011. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 40+6 hetesen egy nem túl kellemes méhszájvizsgálat indította be végül a szülést. Szűk 1 ujjnyi volt,de szerintem a doki csinálta:D Barnáztam,rózsaszíneztem utána,elment a nyákdugó. És nem múlt el a "mindjárt megjön" menzi szerű érzés. Neked van ilyen?
2011. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem holnapra meglesz a baba,könnyű szülést!:)
2011. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még elmesélem ha nem haragszol,hogy jövő hétre ugyanez a doki ígért a tesóval egy vizsgálatot a 39.héten. Úgy mondta,mintha fel kéne készülnöm:S De én már nagyon szívesen túl lennék rajta,ugyanis tegnap már 4 kg körülinek jósolták a babát.

38+1 hetes kismama

És én is bízom a frontban:)

2011. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek a gyors válaszokat! Igen, most is van ilyen "mindjárt megjön" érzésem. A baba keresztbe kifeszíti magát, az alhasam fáj és székelési inger van ilyenkor. Reggel ezek 7 percenként jöttek 1 órán át. Most délután, fekvő helyzetben,5 percenként jöttek ugyan ezek! Ezek akkor a jóslók? De egész nap nem volt semmi és a ctg sem mutatott fájást!
2011. jún. 23. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi történt? Megvan a baba? :D
2011. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én véreztem vizsgálat után, de nekem is a doki vizsgálata indította be. 1 éve... Ma 1 éves. :D :D
2011. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok Válaszadók! Megtette hatását a vizsgálat! Június 24.-én 07:48-kor megszületett Réka nevű kislányunk! Bejött a hidegfront...:) Hajnal 02:53-kor kezdődtek a fájások, 5-re bementünk a kórházba...és gyorsan lezavartuk...:)Üdv Mindenkinek! :)
2011. júl. 23. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!