Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás és görcsölés...

Barna folyás és görcsölés mire utalhat?

Figyelt kérdés
Tegnap este lehajoltam, és begörcsölt a hasam. Azután elmentem a mosdóba, és a tisztaságin erős barna folyásnak tűnő valami volt. Aztán már csak minimális. A görcsölés reggelre elmúlt, már 'csak' fáj, a tisztaságin semmi. Elég, ha pihenek, vagy riadóztassam a dokit?
2011. okt. 30. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy? Egyenlőre szerintem vegyél be Magne B6-ot és fel ne kelj egész nap. Aztán ha nem múlik doki. Nagyon görcsölsz?

Én 7 hetesen véreztem egyszer. Nem nagy mennyiség volt, de hívtam a dokit. Pont vasárnap volt. Bementünk a kórházba, megvizsgált az ügyeletes doki és hazaküldött, mert nem látta, hogy baj lenne.

Szerencsére ennyibe ki is merült a dolog. Én mondjuk nem görcsöltem. Ha erős görcseid vannak, viszont ne várj.

2011. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont a vagyok 7 hetes.
2011. okt. 30. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Irány az ügyelet, én második terhességemet vesztettem pont hét hetesen, ilyen tünetekkel. Az elsőt is ilyen tünetekkel csak azt öt hetesen, a harmadikat 14 hetesen, a negyediknél is volt ilyen nyolc hetesen, de idejében bementem, kórház három hétig, de most már lassan decemberben ünnepeljük a harmadik szülinapját.

Nem mondom, hogy nálad is baj van, de jobb félni, mint megijedni.

Ne pánikolj, de szerintem menj be amilyen hamar csak tudsz.

Majd írj még mi van veled.

2011. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2011. okt. 30. 11:33
 5/6 A kérdező kommentje:

Már csak úgy fáj a hasam, mint előtte, amire mindig azt mondtam, hogy azért, mert nő a baba, és kell neki a hely.

A barna folyás elég minimális volt, csak sötét barna. Lehetséges, hogy tegnap kicsit felfáztam.

Köszönöm a kommenteket.

Ha valaki hasonlóan járt így, és nem lett semmi, szívesen elolvasnám, hogy jobban lenyugodjak.

2011. okt. 30. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én 8hetesen jártam úgy mint te. Rohantam az ügyeletre, ahol a doki megállapította, hogy minden rendben van a babával. Írt fel Duphastont meg a Rutascorbint szedem még a mai napig. Szerintem nézesd meg magad, és legalább megnyugszol, hogy minden rendben van. Boldog babavárást! Írj, hogy mi van veletek. 12hkm
2011. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!