Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kislányom nevét segítesz...

A kislányom nevét segítesz nekem kitalálni? Kereszt és vezetéknév is.

Figyelt kérdés

Biztos hülyének néztek, hogy hamarosan szülni fogok, de még mindig nem tudom a kislányom nevét. Kérlek segítsetek!

Olyan nehéz egy egész életre nevet választani Neki!

Ráadásul mindenki azt mondja, hogy szichológushoz kellett volna járjak, mert olyanok éltem át a terhességem alatt a sok hányás mellett, hogy egyedül maradtunk és nagyon mocskosul viselkedik velünk az expárom, pedig 3 év szép volt Vele.

Ami nevekre gondoltam eddig:

Annabella, de nem tudom biztosra, hogy ez a név nem e az Annabella babáról jut -e eszembe. Az Anna nem tetszik, de az Annabella egyben igen. Ez nem hosszú név? Hogyan lehet becézni?

Barbara, de ugye, ha úgy hívom, hogy Barbi nem a Barbie baba fog az embereknek a nevéről eszükbe jutni?

Gabriella vagy Viktória. De ezeknek a Gabi és Viki formájukat kisgyermek korban lehet, hogy fiúnak gondolják?

A Zsófi, de erről meg a fika...

A Melinda nem igazán becézhető.

Az Eszter túl egyszerű?

Más normális név nem jut eszembe.

A vezetéknevével is bajban vagyok, mert megérdemelné az apjától a gyermektartást és az apja nevét, amihez az apja is durván ragaszkodik. De a gyermekláthatások idején nem tudnék megbízni az apjában, aki nagyon gyermekesen viselkedik és úgy kell irányítani még a kézmosásra és alapvető emberi dolgokra.

A másik, ha az apja nevét felveszi, már felveheti az enyémet is vezetéknévnek.

Ha egy gyermek az anyja leánykori vezetéknevét használja nem nézik ki, hogy fattyú?

Köszönöm, ha válaszoltok!


2011. ápr. 12. 11:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Simon Barbara, Simon Melinda

A Simon Nagy szerintem már sok.

2011. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!