Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméti kismamák, anyukák!...

Kecskeméti kismamák, anyukák! Orvosokról tapasztalat, vélemény? Leírnátok?

Figyelt kérdés

Lassan választanom kell, kinél szeretnék majd szülni. Előtte is hozzá szeretnék járni magánrendelésre, hogy kicsit megismerjem. De senkiről nem tudok szinte semmit. Írnátok tapasztalatokat, véleményeket a saját vagy általatok ismert szülészekről?

(Tippként kaptam, hogy lehetőleg főorvost válasszak, mert bizonyos esetekben nem mindegy.... Tehát leginkább főorvosokra lennék kíváncsi.)


2011. ápr. 14. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szabó Lászlónál szültem, meg voltam vele elégedve, minden nap rám nézett.Most is hozzá járok.Szerintem is fontos,hogy főorvos legyen.

Sok sikert a választáshoz!

2011. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek szerint más is így gondolja. Akkor felkerül Ő is a listára.
2011. ápr. 14. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Pétervári Lászlónál szültem 3x,rengeteg nőgyógyászati problémám volt már ,20 éve járok hozzá,soha nem mennék máshoz.Nagyon kedves,barátságos és nem pénz éhes,tőlem még egyszer sem kért pénzt pl. szülésért,műtétekért(6 műtétem volt már).Magán rendelésén 6 ezer egy vizsgálat és minden benne van.
2011. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én az első két gyerekemet Dr. Tankó András főorvos úrnál szültem,meg voltam vele elégedve.

De úgy felemelte a magánon a tarifáját,hogy most a harmadik babánkat már nem nála szülöm majd.

Dr. Nyirády Tamásnál vagyok,nagyon rendes,türelmes segítőkész,nem tudok negatívumot mondani,azt mondják jól műt/császárom lesz/.

2011. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár én nem főorvoshoz járok (anyagi okok miatt sem, meg egyébként is elégedett vagyok a sima szakorvos dokimmal), de ha mindenképpen főorvost szeretnél, akkor én Temesváry Bélát ajánlom első körben, nekem volt szerencsém hozzá kórházban, és csak jót mondhatok róla. Másoktól is jót hallottam, úgyhogy tényleg ajánlom.

A nővérem Szabó Gáborhoz jár, ismerősöm szült is nála, róla szintén jók a tapasztalatok.

Szabó László nekem nem volt annyira szimpi, szülésnél ő próbálta belőlem kinyomkodni a kisfiamat, nem sokat segített, de a hasam még két hét múlva is fájt...

2011. ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én Seregély Attilánál szültem.Nagyon jó fej, emberséges, lelkiismeretes.

Tuti nála szülöm a következőt is.Ja és Balatonné volt a szülésznőm.Ő is jó fej volt.

2011. ápr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Temesváriról és Szabó Gáborról már én is hallottam jókat!
2011. ápr. 17. 11:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindkét kislányomat Terebessy Károly főorvosnál szültem, nagyon kedves, aranyos orvos. A Fecske Gyógycentrumban van a magánrendelése, és nincsenek nála elszállva az árak.

2011. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!