Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora vágás csinálnak...

Mekkora vágás csinálnak császármetszéskor? Nagyon látszik majd? Fotót esetleg tudtok küldeni?

Figyelt kérdés
Én mindenképpen természetes úton szeretnék szülni, mert félek, hogy a vágás nagyon meglátszik. Láttam már nagyon csúnya vágásokat. De féltem a nunikámat is, hogy nem lesz újra olyan szűk, mint azelőtt. Tudtok fotót küldeni, hogy néz ki egy fél éves vágás, vagy egy egy éves vágás, akár két év múlva mennyire látszik? És tényleg nem lóg ki a bugyi felett? Mert én csak spagettipántos bugyikat hordok, nem azt a magasan feljövő fazont. Abból sem látszana ki?
2011. ápr. 16. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Utcán gondolom nem spagettipántos bugyiban közlekedsz, a bikinidet meg legfeljebb lecseréled majd.
2011. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem nagy a vágás, a szeméremdomb felett pár centi. Utána azért kell a nagymama bugyi,vagy hálós eldobhatós, mert nem jó ha a sebedet bevágja a bugyi, ezek nem nyomják. A hasit is jó ha feléri, mert ha lecsúszik róla, akkor is a seben landol. Egyébként hamar gyógyul a seb, hogy utána meddig látszik a helye, nem tudom, mert engem is 2 hónapja császároztak. Amúgy a sima bugyikból nem fog kilátszani, eleinte meg még nagy a has,úgyhogy szinte semmi.
2011. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát az esetek nagy részében a bikinivonalban vágnak, egy kb 10 cm-es vízszintes metszést. Nekem fél év múlva pl. álig látszik.

De anyaként, úgy gondolom, nem feltétéenül tudsz vagy akarsz már pont olyan ruhákat hordani, mint előtte.

Ezalatt nem azt értem, hogy el kell slamposodni, de átértékelődnek a dolgok, és lehet hogy egy szép franciabugyit előnyösebbnek érzel majd, mint a 'spagettipántost'.

2011. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
hát én csak férjem véleményét tudom veled megosztani, h ő semmit nem lát, már többször mondta h olyan jól dolgozott a "szabóm" h SEMMI különbséget nem érez, és nem is lát, mikor arra jár... szülés után én is nézegettem, mikor még bent voltak a varratok, de akkor is csak a cérna látszódott, semmi más. úgyhogy se külsőleg, se belsőleg semmi különbséget nem érzünk, de meg is szenvedtem érte!!!! a varrás volt a legrosszabb része a szülésemnek :( :S de a doki végig azt hajtogatta, h nyugi, minnyá kész ,apának tetszeni fog, és örülni fog....
2011. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jah utolsó vagyok... gátmetszésre gondoltam, mert nem jól olvastam a kérdést... :S :)
2011. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nagyobb a vágás, mint 10 cm, de a dokim sebész végzettségű is, úgyhogy gyönyörű szép a heg, mint a matyóhímzés. Még a két széle csúnyább, de mivel 4 hete volt a császármetszés, így még sokat fog gyógyulni és változni. A nagy része olyan, mintha a szeméremdombon felett húztak volna egy vékony vonalat.

Ha már begyógyult a seb, regenerálódtál, ismét hordhatod a spagettipántos bugyikat, de a bugyidat úgyse látja senki, a férjeden kívül.

2011. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kb.14centis volt a vágás,de a legkisebb spagettipántos tangából sem látszik.Nagyon szépen elhalványodott,20 hónapja született a kisfiam.
2011. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. ápr. 17. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Másfél éves császárhegem:

[link]

És nem fog kilógni semmilyen bugyidból sem!

2011. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Júj de jó, köszi, hogy elküldted! Ez tényleg nem olyan vészes!
2011. ápr. 18. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!