Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30 hetes terhes vagyok,...

30 hetes terhes vagyok, sajnos valószínű korábban jön a bébim. Az orvosom szteroid injekciót akar adni. Lehet valami mellékhatás? Mit kell tudnom róla?

Figyelt kérdés
2008. febr. 11. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért kell steroidot kapnod hogy hamarabb érjen a baba tüdeje, ha már biztos hogy hamarabb fog érkezni. Bármit is hallani a steroidokról meg a szörnyű mellékhatásairól, számtalan esetben a legeslegjobb és leghatásosabb gyógyszer.
2008. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Első terhességem alatt, 30hetesen én is kaptam steroidot a baba tüdeje miatt,ha esetleg megszületne,mert vérzésem és fájásaim voltak! Kibírtuk a 38.hétig és semmi baja a kislányomnak, egészséges! Ne aggódj, ez ilyenkor többet használ a picinek mint árt!Ja mellesleg asztmás vagyok, terhességem elején vénásan kaptam a steroidokat, mert fulladtam! A babára nézve semmilyen mellékhatása nincs! Nyugodj meg! :)

Boldog babavárást és jó egészséget!!

Üdv.:29 hetes kismama

2008. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!