Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális/szükséges dolog az,...

Normális/szükséges dolog az, hogy a kiírás napján befektetik a kismamákat a kórházba?

Figyelt kérdés
Oxitocin terheléses teszt kétnaponta. Emiatt. Nem tudom mit gondoljak, hogy tényleg szükség van-e erre, és már előre félek, hogy emiatt akár egy héttel is több időt kell kórházban töltenem, mint eredetileg, normál szülés esetén.
2009. márc. 3. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem nem kellett befeküdnöm, csak mennem kellett két naponta POSE-ra. Az indítás előtti nap kellett befeküdnöm csak.
2009. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia! én egy héttel léptem túl a kiírt időpontot, de kizárólag nst-re kellett mennem kétnaponta, meg a doki ellenőrizte a magzatvíz színét, a méhszájat.

a 42. héten adott volna oxit, de aztán arra nem került sor. és nem kellett befeküdöm!!!

2009. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugyan veszélyeztetett voltam de az én esetemben a kiírt napon kellett volna befeküdnöm és a dokim max. egy hetet várt volna. Április 29-re voltam kiírva. De nem a lakhelyem szerinti klinikán szültem henem egy másik városban. A lényeg, hogy 28-án este 11-kor elkezdett szivárogni a magzatvizem, ezért éjszaka már mentünk is a kórházban. Mire beértünk már öt perces fájásaim voltak. És 29-én délelőtt 10.20-kor megszületett a csodálatos kisbabánk. Úgyhogy ilyen is lehet. Ne félj. Könnyű szülést és boldog babázást. Üdv. 10 hós kislány anyukája

2009. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem sem kellett befeküdnöm. A 40. hét után egyik nap NST-re, másik nap magzatvízvizsgálatra kellett mennem a klinikára, ez nagyon fárasztó volt. 6 napra rá kitágultam, így felküldtek a szülőszobára.


Könnyű és gyors szülést kívánok!

2009. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a doki felajánlotta, hogy befekhetek ha akarok de nem kötelező, ha megyek minden nap fájásmérésre meg vizsgálatra.Nem is feküdtem be 9 napot húztam rá de a saját ágyamban aludtam esténként és ez sokkat jelentett.
2009. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2009. márc. 3. 18:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Még sosem hallottam oxitocin terhelésről...

A túlhordást kórháza válogatja, minden kórháznak van erre szabályzata. Általában 7-10 napot hagynak, de 14-nél nem többet túlhordani.

Nekem sem kellett befeküdni-nem is tudtak volna felvenni, tele volt az osztály, örültem, hogy kaptam-egy utolsó -ágyat az osztályon szülés után.

2 naponta jártam NST-re, és azzal együtt csináltak magzatvízvizsgálatot is. 8 napot húztam rá, a 10. napon fektettek volna be.

2009. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
amúgy a kíváncsiság kedvéért leírom, hogy ez Dunaújváros... itt állítólag így mennek a dolgok.
2009. márc. 3. 20:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahol én szültem ott is befektetnek a kiirt napon.Általában a befektetéstől való izgalom vagy félelem miatt sokaknál megindul a szülés az utolső napon vagy éjszakán.Nálam is igy volt 16-re voltam kiirva és 15-én reggel megindult.Nagyon depis voltam hogy be kell feküdnöm és a kislányomat itthon kell hagyni ki tudja meddig.Itt egy hét után inditják meg.

Ez egy vidéki kórház:Salgótarján

Könnyű és gyore szülést!

2009. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. remélem, hogy így lesz, már a szülés utáni 4 napot is sokallom :)
2009. márc. 4. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!