Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37+2hetes kismama vagyok,...

37+2hetes kismama vagyok, tegnap az egyik szememre vibrálást tapasztaltam, majd rá egy fél órára ugyanazon az oldalon zsibbadtak az ujjaim. Nálatok volt valami hasonló?

Figyelt kérdés
Az eltelt fél órában mintha teljesen kihagyott volna az agyam, alig tudtam megfogalmazni mit is akarok mondani. Ha nem először fordulna velem elő ilyen, bepánikoltam volna az agyvérzés gondolatától, de a terhességem alatt már harmadszorra van ez.Igaz lenne hogy a babó szorít el valamit?
2009. márc. 3. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen. Nem ijesztgetni akarlak, de nekem a doki azt mondta anno, hogy ha a harmadik trimeszterben olyasmit tapasztalok, mint szikralatas, kettos latas, egyeb lataszavarok, szedules, fulzugas, akkor merjem meg a vernyomasomat, mert lehet, hogy magas lett, es ha valoban magas, akkor szaladjak be a haziorvoshoz, vagy a vedonohoz, hogy egy egyszeru tesztcsikkal nezze meg, nincs-e feherje a vizeletemben, mert foleg a szules elotti hetekben ez lehet a toxemia egyik tunete.

Lehet, hogy ez teljesen normalis egyebkent, ezert se vedd keszpenznek, amit mondok, en csak ennyit tudok ezzel kapcsolatban.

Otthon meg tudod merni esetleg a vernyomasodat? Vagy be tudsz szaladni a vedonohoz, hogy megnezzek? Vesziteni biztosan nem veszitesz vele semmit...

2009. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy az első alkalommal olyan 29 hetes lehettem,fejvesztve rohantam a kórházba,ott gyorsan meg nézték a vérnyomásomat,megvizsgáltak,,megnézték a babót is,elküldtek mellkasi ctg-re,de mindent rendben találtak elvileg.Engem mégis nyugtalanít picit...főleg most hogy megint előfordult.
2009. márc. 4. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!